Turizm ve Gastronomi Dünyası, “Destination & Branding” Temasıyla 3. kez Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT Antalya’da Buluşuyor!

Türkiye’yi dünya üzerinde önemli bir turizm ve gastronomi destinasyonu haline getirmek amacıyla bilgi, kültür ve deneyim paylaşım platformları tasarlayan Sözen Organizasyon, ulusal ve uluslararası paydaşlar arasında köprüler oluşturmaya devam ediyor. Türkiye genelinde düzenlediği uluslararası nitelikteki gastronomi organizasyonlarının mimarı Sözen Group, turizm ve gastronomi sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği III. Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT’te turizm ve gastronomi paydaşlarını “Destination & Branding” teması ile bir kez daha bir araya getiriyor.

İlk yıldan bu yana birçok kurum ve kuruluşun desteklediği Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT, bu yıl da yüzlerce sektör profesyonelini “Destination” teması ile bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Antalya NEST Convention Center’da, 25-26 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek FSUMMIT, ulusal ve uluslararası turizm ve gastronomi yatırımcılarını, profesyonelleri, mutfak şeflerini, F&B yöneticilerini, satın alma müdürlerini, gurmeleri ve yemek yazarlarını ortak bir platformda buluşturacak. Turizm ve gastronomi sektörü profesyonelleri 2 gün boyunca birçok farklı oturumda gastronomi ve ağırlama sektörünün nabzını tutacak. Sektörün tüm paydaşlarının buluşacağı bu önemli etkinlikte, her biri alanında oldukça başarılı olan konuşmacılar, konuklara sektörel bilgi ve deneyimlerini aktaracak. Oturumların yanı sıra workshop’lar, çözüm gösterileri ve tadım deneyimlerinin de yer alacağı organizasyonda ziyaretçiler ayrıca ulusal ve uluslararası firmaların ürünlerini sergiledikleri stantları ziyaret edebilecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın