The Marmara Chocolate, lezzeti sanata dönüştürüyor

The Marmara Grubu bünyesindeki The Marmara Chocolate; 35 yıllık tecrübesi ile lezzeti sanata dönüştürmeye devam ediyor. Özenle seçilmiş hammaddeleri ile yapılan %100 el yapımı çikolataları, yaratıcı reçeteleri ve klasik tatlarıyla lezzet dünyasının kapılarını açıyor. Tamamen özgün tariflere sahip birbirinden lezzetli geleneksel ve yaratıcı çikolatalar üreten The Marmara Chocolate yıllardır aynı kalitede üretiliyor.

Çikolata tutkunlarına birbirinden çeşitli, klasik ve yaratıcı tatların yanı sıra, daha önce denenmemiş lezzetler ve fütüristik çikolata tasarımları sunuyor. Tecrübeli şeflerinin, seçtikleri taze ve özel malzemelerle yapılan truffle, madlen, ruby, pralin, lokum çeşitleri ile birçok seçenek bir arada sunuluyor. Yakında açılacak web sitesi ile sanatın ve yaratıcılığın lezzet ile buluştuğu The Marmara Chocolate’ın en özel çikolataları artık evlerinizde.

Lezzetlerini her anınızı ve en özel günlerinizi tatlandırmak için sizlerle buluşturan The Marmara Chocolate, birbirinden farklı çikolata ve lokum seçenekleri sunuyor. 0212 343 24 61 numaralı telefondan veya The Marmara Taksim Oteli girişindeki çikolata dükkanından siparişlerinizi verebilirsiniz.

The Marmara Grubu hakkında

1978 yılından beri faaliyet gösteren ve Türkiye’de turizmin en köklü ve öncü kurumlarından biri olan The Marmara Grubu, toplam 5 oteli – The Marmara Taksim, The Marmara Pera, The Marmara Şişli, The Marmara Antalya, The Marmara Bodrum ve çok özel davetlerin mekânı Esma Sultan Yalısı ile Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer alıyor.

Hizmet kalitesinden ödün vermeyen yapısı ile The Marmara, Türk geleneklerini seçkin misafirleri ile buluşturuyor. Böylelikle, özgün duruşu ile uluslararası yabancı zincirlerle rekabet eden tek Türk zinciri olma özelliğini kazanıyor. Yenilik ve öncülüğü kendisine temel ilke edinen The Marmara, değişik mimari özellikleri ile de büyük beğeni toplarken her otelinde misafirlerini farklı tasarımlarıyla şaşırtmayı başarıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın