Tchibo Türkiye Genel Müdürü Tuba Yapıncak: “Tchibo kahvelerine daha kolay ulaşmasını sağlamak için işbirliklerimizi artırıyoruz”

71 yıllık uzmanlığıyla özgün kahve deneyimi sunan Tchibo, Türkiye’de organize perakende sektörünün öncü markalarından CarrefourSA ile işbirliğini güçlendirerek, daha fazla çeşitte kahve ürünleriyle CarrefourSA marketlerinde yer almaya başladı. Kahve severler Tchibo’nun filtre kahveden kapsüle, çekirdek kahveden Türk kahvesine, zengin kahve çeşitlerine CarrefourSA marketlerinden de ulaşabilecek.

Kahvede tazelik ve kalite denince akla ilk gelen markalardan Tchibo, zengin kahve çeşitleriyle Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA marketlerinde kahve severlerle buluşuyor. Tchibo’nun kahvede 70 yılı aşan deneyimi ve uzmanlığıyla kahve severlere sunduğu espresso, filtre, kapsül, çekirdek, çözünebilir kahve çeşitlerine ve Tchibo Türk kahvesine CarrefourSA marketleri aracılığı ile de ulaşılabilecek.

Tchibo kahveleri daha çok kişiye ulaşacak

Kahve odaklı yatırımlarına devam ettiklerini söyleyen Tchibo Türkiye Genel Müdürü Tuba Yapıncak, “Türkiye’de kahve severlerin ve farklı kahve çeşitlerini keşfetmek isteyenlerin sayısı günden güne artıyor. Türkiye’ye 15 yıldır gerçek kahve lezzeti sunan bir marka olarak olarak, bu artıştan mutluluk duyuyoruz. Kahve severlerin benzersiz Tchibo kahvelerine daha kolay ulaşmasını sağlamak için işbirliklerimizi artırıyoruz. Türkiye’nin 52 şehrindeki 670 CarrefourSA marketi ve CarrefourSA Online Marketi’nde daha fazla kahve çeşidimizle yer alarak, daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın