Tchibo Esperto Caffe Dark Red ile kahveler tam kıvamında!

Güne güzel bir başlangıç yapmanın, yoğun tempoya lezzetli bir ara vermenin, kendinizle baş başa kaldığınız anları özel kılmanın ya da keyifli buluşmaları daha unutulmaz hale getirmenin bir sırrını biliyoruz: Kahve tutkunlarını günün her saatinde en yakın arkadaşına dönüşmeye hazırlanan Tchibo Esperto Caffe Dark Red…

Gurme kahve deneyimi sunan tam otomatik kahve makinesi Esperto Caffe Dark Red, lansmana özel Barista espresso çekirdek kahve hediyesiyle kahve tutkunlarıyla buluşuyor.

Kahve uzmanı Tchibo mutfakları kahve severlerin uğrak noktasına dönüştürecek tam otomatik kahve makinesi Esperto Caffe Dark Red ile kahve keyfini bir üst noktaya taşıyor.

Çekirdekten fincana uzanan lezzet hikayesi

Standartlarından ödün vermeyen kahve tutkunları için birçok ayrıcalıklı özelliği bir araya getiren Tchibo Esperto Caffe Dark Red, en lezzetli kahveleri tek bir tuşla kısa sürede hazırlamaya olanak tanıyor. Tam otomatik çekirdek kahve makinesi Esperto Caffe, kahve çekirdeklerini doğru oranda öğütme özellikleri sayesinde espresso ve caffe crema kahvenizi tam istenilen kıvama getiriyor. Kolay kullanımı, modern tasarımı ve koyu kırmızı rengiyle de görsel bir şıklık yakalayan makine, fonksiyonelliğe estetik kazandırıyor.

Tchibo kalitesi, yüksek kahve keyfi ile buluşuyor

Kaliteli kahve deneyimini ev konforuna taşıyarak kahve tutkunlarını evlerindeki baristaya dönüştüren Tchibo Esperto Caffe Dark Red, 24 Şubat’tan itibaren Espresso Çekirdek Kahve hediyesiyle birlikte, sınırlı sayıda www.tchibo.com.tr’de ve seçili Tchibo mağazalarında kahve severlerle buluşuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın