Slutty Vegan’ın vegan hamburgerleri Shake Shack’e geliyor

Slutty Vegan’ın gizli sosuyla eşleştirilen ve Shake Shack’in bitki bazlı köftesiyle hazırlanan The SluttyShack vegan burger, iyi bir amacı desteklemek için sınırlı süreliğine belirli Shake Shack şubelerinde satışa sunulacak.

Fast food zinciri Shake Shack ve vegan girişimci Pinky Cole arasındaki iş birliği sayesinde 11 Ağustos’ta New York Harlem’deki Shake Shack’te sınırlı bir süre için The SluttyShack vegan burgeri satışa sunulacak. Pinky’nin gizli Slut Dust, limon zencefilli lahana, karamelize soğan ve vegan mayonezine sahip olan Shake Shack vegan burgeri, Amerika’daki yerel şeflerle yerel organizasyonları destekleyen bir girişim olan “Now Serving” serisinin bir parçası.

Pinky Cole, “Misyonumuz, insanlara vegan olmalarını söylemek değil, daha ziyade konuklara yeni ve farklı bir şeyle ufuk açmaları için ilham vermek. Shake Shack ile ortak olmak, bu görevi ilerletmenin doğal bir yolu oldu. Amerika’nın en sevilen burger noktalarından birinin tadını çıkarın, ancak farklı bir şey deneyin. Bu iş birliğiyle hedefimiz, kalbimize yakın topluluklar ve sektörler için destek oluşturmak” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın