Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Ünlü Brunch’ları Geri Dönüyor

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un ünlü geç kahvaltıları geri dönüyor! Toro Latin Gastro Bar’da Pan-Latin-Asya, Scalini İstanbul’da İtalyan ve Chef Erdal’da da Türk lezzetlerini vadeden keyifli pazar brunch’ları 11 Eylül itibariyle konuklarını lezzet şölenine davet ediyor.

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’deki tarihi yalıda konumlanan Six Senses Kocataş Mansions İstanbul, şehrin merkezinde sunduğu kalabalıklardan uzak, kusursuz konaklama deneyiminin yanı sıra, doğudan ve batıdan pek çok örneğini görebileceğiniz bir dünya lezzet keşfine, bir dünya brunch keyfini de ekliyor. Six Senses Kocataş Mansions bünyesinde yer alan; dünyaca ünlü Toro Latin Gastro Bar, Londra kökenli İtalyan restoranı Scalini İstanbul ve Adana mutfağının en nadide örneklerini sergileyen Chef Erdal restoranlarında 11 Eylül Pazar günü itibariyle birbirinden farklı konsept ve özgün lezzetlerden oluşan gurme brunch’ları başlıyor.

Toro Latin Gastro Bar’ın canlı müzik performansı ile özlenen brunch’ları geri geliyor
Dünyaca ünlü Restoratör Richard Sandoval imzalı Toro Latin Gastro Bar, üç yüz yıllık bir sarnıcın restore edilmesiyle hayata geçirilen Boğaz manzaralı terasında Latin Amerika ve Asya kültürünün en lezzetli örneklerini yeniden pazar brunch’ına taşıyor.

Latin Amerika kültüründeki büyük ve yakın aile kavramını yansıtan tadımlık tabaklar, misafirlere Pan-Latin ve Asya mutfaklarının lezzetini daha yakından deneyimleme imkanı sunarken canlı Latin müzik performansının eşlik ettiği brunch, hafta sonunu gastronomik bir şölene çeviriyor. Toro Latin Gastro Bar’ın yenilenen imza brunch menüsünde; Peru mutfağına özgü sushi’ler ve bölgeye özel ceviche’ler, sağlık ve lezzet dolu salata çeşitleri, Tütsülenmüş Dana Kaburga ve Dana Şiş gibi yeni seçenekler yer alıyor. Toro Latin Gastro Bar’ın imza tatlısı mina La Bomba ise hafta sonu keyfini taçlandırıyor.

İstanbulluların kalbini kazanan Scalini İstanbul da pazar brunch’ı keyfine başlıyor
Six Senses Kocataş Mansions bünyesinde bulunan dünyaca ünlü Londra kökenli İtalyan Restoranı Scalini de dünya çapında ünlü lezzetleri, samimi ve şık atmosferini İstanbul’da konuklarına sunarken ilk kez eşsiz bir Pazar Brunch lezzet deneyimine  hazırlanıyor. Dünya çapında ünlü isimlerin de tercihi olan Scalini, markanın ikonik gece mavisi renklerini taşıyan restoran ve bar alanıyla İtalyan rüzgarını geç kahvaltı keyfine taşıyor.

Scalini’nin geleneksel İtalyan mutfağına yenilikçi ve samimi dokunuşlar yaparak felsefesini yansıtan brunch menüsünde; restoranın spesiyallerinden de olan Avocado Caldo, Burrata ve Bresaola & Ricotta gibi hafif başlangıçlar, Porçini Mantarlı Pizza, Çıtır Kalamar, Parmesan tekerinde el yapımı Makarna ve Risotto, Hardallı Antrikot ve Deniz Levreği gibi imza tatlar   yer alıyor. İtalyan mutfağının en nadide tatlısı Klasik Tiramisu da son olarak ağızları tatlandırıyor.

Chef Erdal’ın damak çatlatan lezzet şölenine Pazar Brunchları da eklendi
Six Senses Kocataş Mansions bünyesinde yer alan restoranlara çok yeni katılan Chef Erdal da eşsiz Türk lezzetlerine geç kahvaltısını ekliyor. Erdal Çetinkaya yönetiminde Adana sofralarının gurme esintilerini yansıtan menüsüyle fark yaratan Chef Erdal’ın Serpme Kahvaltılıklar ve Şarküteri tahtası ile başlayan Brunch menüsü, leziz soğuk mezeler, Fındık Lahmacun ve Kızarmış İçli Köfte ile devam ediyor. Odun ateşinde pişmiş et tava ve karışık kebapların da yer aldığı menü, Chef Erdal’ın klasikleri arasına giren Fıstılı Katmer ve Fındıklı & Sütlü Kadayıfı ile sonlanıyor. Six Senses Kocataş Mansions’un yeşillikler içerisindeki muhteşem avlusunda yer alan Chef Erdal konuklarını bu lezzet şölenine davet ediyor.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul bünyesinde yer alan Toro Latin Gastro Bar, Scalini İstanbul ve Chef Erdal, her Pazar 12.00-15.00 saatleri arasında olacak Brunch deneyimine bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın