Sıra dışı pazar kahvaltısıyla keyifli bir deneyim yaşatıyor!

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, yalnızca yerel ve mevsimsel ürünlerin servis edildiği Avlu Restaurant’ta Pazar sabahları gerçekleşen canlı müzikli kahvaltılarla hafta sonuna neşe katıyor. Tamamı sürdürülebilir ve doğal ürünlerden oluşan zengin menülü brunch “Sparkling Sunday”, Pazar sabahları misafirlerine unutulmaz bir gurme deneyim yaşatıyor.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, dünyaca ünlü sürdürülebilirlik felsefesi ışığında, tamamı yerel ve etik üretim yapan üreticilerden temin edilen geniş kahvaltı menüsünü damak tadına düşkün misafirlerinin beğenisine sunuyor. Pazar günleri 12:00-15:00 saatleri arasında yeşiller içindeki Avlu Restaurant’ta servis edilen “Sparkling Sunday” geç kahvaltısı, canlı müzik eşliğinde keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor.

Taş fırından Pide ve Gözleme çeşitleri ile renklenen kahvaltıda; Six Senses Kocatas Mansions, İstanbul’un kendi bahçesinden sofraya uzanan taptaze mevsim sebzeleri ve ünlü Kocataş Böreği damak çatlatan hafif lezzetiyle masanın yıldızı olmaya aday oluyor. “Sparkling Sunday, menüsünde yer alan mini hamburgerler ise misafirlere keyifli bir gurme deneyim vadediyor.

Geç kahvaltı menüsü; mutfakta ekmek ustası tarafından taze hazırlanan ekşi mayalı ekmek ve çörekler, Anadolu’nun farklı bölgelerinden organik lezzetler sunan peynirler, marine edilmiş kekik ve Hatay zeytinleri, eritilmiş Kemerburgaz manda kaymağı, Eğriçayır karakovan balı gibi yerel lezzetlerle zenginleşiyor.

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, sürdürülebilirlik felsefesi ışığında sunduğu üstün konaklama ve servis anlayışıyla unutulmaz gurme deneyimler için misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın