Ruhunuzu dinlendiren bir manzarada, aşık olunacak tatlar: Laguna Lounge

Eşsiz ve el değmemiş bir koy içinde, yemeği sanata dönüştüren Laguna Lounge, doğası ve denizi ile rakip tanımayan Hapimag Sea Garden Resort’un içerisinde, otelin “signature restoran”ı ünvanıyla yer alıyor.

Cezbedici kokteyllerle başlayan akşamlar, zengin ve renkli a la carte menüsü sayesinde unutulmaz bir lezzet yolculuğu ile devam ediyor. Dünyanın dört bir yanından gelen geniş misafir profilindeki herkesin deneyimlemek isteyeceği geleneksel tatlar; “Yöreselden Evrensele” uzanan modern pişirme teknikleriyle sunuluyor.

Lezzet yolculuğunuza gün batımı eşlik etsin… El değmemiş bir koyda, sonsuz bir maviliğin ve muhteşem gün batımının size sunulan eşsiz lezzetlere eşlik ettiğini düşünün… Laguna Lounge sizlere, hafızanıza kazınacak muhteşem bir manzaranın ve daha önce hiç deneyimlemediğiniz lezzetlerin sözünü veriyor ve sizi adeta lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Romantik bir akşamı, unutulmaz tatlarla taçlandırmak isteyenlerin yeri kesinlikle Laguna Lounge.

Göz kamaştıran tabaklar… Göz kamaştıran başlangıç tabakları, 16 saat ağır ateşte Sous Vide tekniğiyle pişirilmiş dana kaburga, fırınlanmış domates çorbası, deniz mahsullerinin en önemli lezzetlerini bir araya getiren Laguna Risotto, Laguna Lounge’a değer katan tatlar arasında. Yerel üreticilerden alınan Bodrum mandalinası, Laguna Lounge menüsünün bir diğer imzası olan “Kaya Levreği”nde sos olarak karşımıza çıkıyor. “Çikolata Bar”da ise etkin aroması ile lezzet yolculuğuna mutlu bir nokta koyuyor. 

Sosyal Medya'da Paylaşın