Pandemi döneminin en büyük otel yatırımı NG Sapanca Enjoy kapılarını açıyor!

NG Sapanca ve NG Afyon’la hizmet veren NG Hotels yeni otelinin açılışı için gün sayıyor.

İlk 5 yıldızlı oteli olan NG Sapanca’yı 2008’de zincirin ikinci halkası olan NG Afyon’u ise 2012’de hizmete açan NG Hotels yeni otelinin kapılarını 19 Kasım’da açıyor.

NG Sapanca Enjoy’un açılış reklamları medyada yer almaya başladı. Reklamlarda NG Sapanca Enjoy için şu ifadeler yer aldı: “Türkiye’nin en lüks ve 7 farklı kalite belgesine sahip otelleri NG Sapanca ve NG Afyon’dan sonra Sapanca’daki 2’inci otel yatırımı olan NG Sapanca Enjoy, hem çocuklu aileler, hem romantik çiftler hem de şirket organizasyonları için bölgenin alternatif konseptlere sahip, doğayla iç içe ve modern tasarımlı oteli olarak misafirlerini aradıkları tatil ortamıyla buluşturuyor.

NG Sapanca Enjoy, yüksek standartları ve misafirlerinin konforu için sunduğu eşsiz imkanlarıyla doğa, orman ve göl tutkunlarına hayatı yeniden yaşatıyor. Orman, havuz ve göl manzaralı 246 Deluxe, 4 Suite olmak üzere toplam 270 oda ile hizmet veren 5 yıldızlı NG Sapanca Enjoy, aynı zamanda pandemi sürecinde Türkiye’nin yeni açılan ilk büyük oteli olma özelliğini taşıyor.”

Sosyal Medya'da Paylaşın