Özsüt lezzetleriyle aşkına tat kat!

14 Şubat’a özel ürünleriyle sevgililerin buluşma noktası olan Özsüt, bu yıl da birbirinden enfes yeni lezzetleriyle Sevgililer Günü’nü karşılıyor. Sevdiğine aşkını anlatmanın en tatlı yolunu arayan çiftlere özel mesajlarla dolu Özsüt’ün enfes kurabiyeleri ve kırmızı kalp şeklindeki pastası Love, Özsüt’lerde aşkınıza tat katmayı bekliyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel sürprizle dolu yepyeni lezzetler hazırlayan Özsüt, aşkınıza tat katmaya hazırlanıyor.

Aşkın büyüsüne yakışan lezzet: Love

Özsüt’ün aşkın büyüsüne yakışan kırmızı kalp formundaki yeni lezzeti Love, sevgilimle paylaştığım bir dilim pastanın lezzetini hiçbir şeye değişmem diyenlere göre! Beyaz çikolata ile süslenmiş bademli kek katları arasında uzanan fındıklı ve limonlu enfes kremayla hazırlanan bu benzersiz pasta, tatlı yiyip tatlı konuşmak isteyen sevgililerin kalplerini ısıtacak.

Aşkını anlatmanın en tatlı yolu

En tatlı sürprizlerle sevgilileri mutlu eden Özsüt’ün, bu anlamlı gün için hazırladığı kalp şeklindeki kurabiyeleri ise enfes tadıyla olduğu kadar aşk dolu ve esprili notlarıyla da dikkat çekiyor. Siz de sevgilinize iyi ki varsın, benim canımsın, seni seviyorum demenin en tatlı yolunu arıyorsanız Özsüt’lere uğramayı unutmayın!

Özsüt ile aşk her yerde

Özsüt’ün günlük çiftlik sütü, taptaze meyveler ve dünyaca ünlü gurmelerin vazgeçilmezi çikolatasıyla hazırladığı birbirinden leziz Sevgililer Günü lezzetleri, al-götür ve paket servis seçenekleri ile de sunulurken, Özsüt ile aşk her yerde olacak. Üstelik Özsüt’ün eşsiz kahveleri ve sıcak spesiyal içecekleri bu aşka ortak olacak.

Özsüt’ün tüm ürünlerinde olduğu gibi hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan tüm bu lezzetler, Şubat ayı boyunca mağazalarda seven çiftleri mutlu etmeyi bekliyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın