Notte ile şeflerin sırları sunumlara dönüşüyor

Yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla şeflere ilham veren Bonna, asaletin, gücün ve gizemin rengi siyahı, yeni Notte koleksiyonu ile sofralara taşıyor. İtalyanca’da “gece” anlamına gelen Notte, rengini gece siyahından alan göz alıcı tasarımlarıyla şeflerin hayal güçlerini yansıtan sunumlar hazırlamasına yardımcı oluyor.

Özgün stiliyle şeflerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun yenilikçi çözümler üreten Bonna, 2020 Ambiente Fuarı’nda lansmanını yaptığı yeni Notte koleksiyonu ile sofralardaki yerini alıyor. Notte, siyah renkli sır uygulaması ile şefin tabağa fısıldadığı tüm sırları saklıyor; sunumdaki renk ve biçimlerin özgürce konuşmasına olanak sağlıyor. Adını İtalyanca gece anlamına gelen Notte’den alan koleksiyon, siyahın asaletini ve göz alıcılığını sofralara taşıyor.

5 duyuya hitap eden bir gastronomi deneyimi

Sunumlarını birer tabloya dönüştüren şefler için tasarlanan Notte koleksiyonu, siyahın zamansızlığından aldığı ilhamla benzersiz bir tasarım anlayışına sahip. Özel sır uygulaması ile farklı yemek sunumlarına da ilham veren Notte, düz tabak, çukur tabak, kase, oval tabak ve servislerden oluşan şık parçalarıyla, beş duyuya hitap eden bir yeme deneyimi vadediyor.

Kendine özgü tasarımlarıyla öne çıkan Bonna, yeni üretim teknolojileriyle geliştirdiği serileriyle kategoriye öncülük etmeye devam edecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın