Nişantaşı şubesini genişleten Şehrin Meksikalısı, yeni açık hava barıyla oldukça iddialı!

Okyanus ötesinin Aztek ve Mayalara uzanan köklü tarihini, renkli kültürünü ve dünya mutfakları arasında apayrı bir yere sahip birbirinden özel lezzetlerini ülkemize taşıyan “Şehrin Meksikalısı”, Nişantaşı şubesini yeniledi. Milli Reasürans Çarşısı içindeki mekanını genişleten ve yeni açık alanlar ekleyen Ranchero, misafirlerini her zaman olduğu gibi en hijyenik ve güvenli koşullarda ağırlamaya devam edecek.

Lezzet tutkunlarını Türkçe karşılığı “gelenekleri kutla” anlamına gelen “Celebra La Tradicion” (Selebra la tradisyon) sloganıyla karşılayan Ranchero, Nişantaşı şubesindeki tadilatı tamamladı. Yenilenen haliyle artık, oldukça geniş bir açık alana sahip olan mekan, misafirlerini, gerçek Meksika yemekleri, egzotik içeçekler ve eşsiz bir ambiyans eşliğinde, mesafe kurallarına uygun biçimde çok daha ferah bir ortamda ağırlayacak.

Meksikalı & Türk bir ailenin işlettiği Ranchero Restaurant’ın yenilenen Nişantaşı şubesi dışında İstanbul’da Suadiye ve Watergarden Avm ile Ankara Maidan şubeleri bulunuyor. “Şehrin Meksikalısı”, sahip olduğu özel ambiyansı kadar, tamamen orjinal tariflerine sadık kalarak hazırlanan geleneksel yiyecek & içecek menüsüyle de farklı bir lezzet deneyimi sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın