Nestlé Professional NESCAFÉ çekirdek kahve çözümleri Coffex 2020’de yerini aldı

Kahve ve çay pazarında Türkiye’deki en geniş kapsamlı etkinlik olan Coffex, bu yıl bir kez daha tüm sektör paydaşlarını bir araya getirdi. Nestlé’nin ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uzman iş birimi Nestlé Professional, Türkiye’nin tek B2B kahve fuarı Coffex’e NESCAFÉ markalı çekirdek kahve çözümleri ile katıldı.

En iyi kahve çekirdeklerini özenle seçme, kavurma ve demleme konusunda 80 yılı aşkın deneyimini fuara katılan kahve tutkunlarıyla paylaşan NESCAFÉ, çekirdek kahve ailesinde yer alan NESCAFÉ Superiore ve NESCAFÉ Espresso harmanlarını birbirinden farklı demleme yöntemleri ile tüm katılımcıların beğenisine sundu.

Nestlé Professional’ın fuar standında bulunan deneyim alanlarını ziyaret eden katılımcılar, tarladan fincana kahvenin hikayesini inceleme, 3. nesil demleme yöntemleri ile NESCAFÉ çekirdek kahve harmanlarını deneme fırsatı yakaladı.

Premium çekirdek kahve deneyimini en hızlı ve en kolay şekilde standart kalitede yaşamak isteyenler için NESCAFÉ Combi makine çözümü, fuar alanında ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Her türlü demleme yöntemi için ideal: NESCAFÉ Superiore ve NESCAFÉ Espresso

Tüm ev dışı tüketim kanalı müşterileri için çözümler sunan Nestlé Professional, her türlü demleme yöntemine uygun NESCAFÉ Superiore ve NESCAFÉ Espresso harmanlarını kahve tutkunlarıyla buluşturuyor.

%100 Arabica çekirdeklerinden oluşan orta gövdeli ve dengeli bir tadıma sahip NESCAFÉ Superiore, Brezilya ve Kolombiya kahve çekirdeklerinin ustaca kavrularak harmanlanmasıyla üretiliyor. Ayrıca, NESCAFÉ Superiore kahve ağaçlarının yetiştirildiği tarlalarda, tüm doğal sürdürülebilirlik kurallarına uygun tarım yapılıyor. Yağmur Ormanları Birliği Sertifikasına ait mühür ise ürün paketlerinde yer alıyor.

Arabica ve Robusta kahve çekirdeklerinden oluşan dengeli bir harman olan NESCAFÉ Espresso, bitter çikolata ve fındık notalarına sahip, yoğun gövdeli bir espresso deneyimi için ideal tercih olarak öne çıkıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın