Nespresso Nano Boutique konsepti ile Vadistanbul’da!

Premium kapsül kahvede dünyanın öncü markası Nespresso, Türkiye’deki yedinci Boutique’ni nano konsepti ile Vadistanbul’da açtı. Nespresso, kahveseverleri dünya genelinde çok sevilen ve beğenilen yeni nano boutique konsepti ile kahvenin kökenine doğru deneyimsel bir yolculuğa çıkarıyor.

Nespresso Vadistanbul Boutique, nano konsept özelliği ile kahveseverlerle kahve uzmanını aynı masa etrafında buluşturarak, kahve deneyimini ön plana çıkartıyor. Boutique’de istediği gibi hareket edebilen kahve tutkunları aynı zamanda Nespresso’nun geniş kahve çeşitliliğini de görme imkanı buluyor. Covid’19 düzenlemeleri ile güvenli alışveriş yapabilen kahve meraklıları, Nespresso’nun çekirdekten fincana uzanan kahve hikayelerini de uzmanlardan dinleyebiliyor. Vadistanbul pop – up boutique konsepti, kahve tonları ve göz yormayan dekorasyonu ile Nespresso’nun yeni tasarım dünyasına da işaret ediyor.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdekleri ile premium kapsül kahvenin lideri olarak fark yaratan Nespresso, Vadistanbul’daki yeni boutique ile hem Türkiye’deki büyümesine hem de daha fazla kahve tutkununa ulaşmaya devam ediyor.

Kahveseverler nano konseptli yeni boutique’de kendilerine en uygun kahveyi bulmak için diledikleri kapsülü inceleme ve hakkında bilgi edinme imkanı yakalıyor. Kahve tutkunları aynı zamanda, Nespresso standının etrafında Barista ustalığındaki kahve makine ve kapsüllerini kolaylıkla deneyimleyebiliyor.

Modern ve sade bir tasarıma sahip yeni Vadistanbul nano boutique, pop-up konsepti ile kahve meraklılarını Nespresso ayrıcalığında bir deneyimi yaşatıyor. Yetenekli birer barista gibi, herkesin mükemmel bir fincan kahveyi yaratmasını sağlama fikri ile yola çıkan Nespresso, yeni boutique ile eşsiz kahve anları yaşatmaya devam ediyor. Çevreye duyarlı Nespressoseverler geri dönüştürülmek üzere kullanılmış kapsüllerini de Vadistanbul boutiqu’e bırakabiliyor.

Nespresso; Nişantaşı, Suadiye, İstinye Park boutique, pop-up konsepti ile Zorlu Center, Akasya AVM ve Kanyon boutique’lerinden sonra nano konsepti ile Vadistanbul’da da kahve tutkunları ile buluşuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın