Narköy’de “Topraktan Sofraya” Uzanan Bir Yolculuk

Zengin kahvaltı menüsü, organik sertifikalı ürünlerle yapılan enfes geleneksel yemekler ve birbirinden farklı lezzetler Narköy’de sizleri bekliyor.

Organik tarım çiftliği ve içinde bulunduğu muhteşem ormanı ile doğanın kalbinde bir tatil geçirmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi Narköy’de, yediğiniz ve içtiğiniz her ürünün nerede ve ne şekilde üretildiğini görmek ve deneyimlemek mümkün.

“Topraktan Sofraya” uzanan bu yolculuk, sezonuna göre organik domates çeşitleri, taze sala-talık ve biberler, ev yapımı peynir, tereyağı ve organik ekmekler ile güne iştah kabartan bir başlangıç yapmanıza imkan sağlıyor. Böğürtlen ve domates reçelleri, erik marmeladı, sezonuna göre ev yapımı ballı ve karpuz pekmezli fındık ezmesi ile de kahvaltı keyfinize tatlı bir dokunuş yapıyor. Kendi vadilerinde yetişen sertifikalı organik ürünleri, ormandan yabani bitkileri ve kendi hayvanlarından elde edilen ürünleri mutfakta kullanan Narköy, Nar Anne’nin tarifi özel kıtırlı ve yoğurtlu ev eriştesi, zeytinyağlı sebze çeşitleri, sezonuna göre sıcak ve soğuk ot salataları, organik sebzelerle hazırlanmış mücveri, vejetaryen ve etli güveçleri ile sizi benzersiz bir lezzet şölenine davet ediyor.

Doğanın kalbinde, yeşillikler arasında eşsiz bir lezzet deneyimi yaşamak isteyen tatil severler ve aynı zamanda beraber fikirler üreterek, takım olma ruhunu yaşamak isteyen şirketler için Narköy, ister konaklamalı ister günü birlik şehirden uzakta bir gün geçirmek isteyen gastronomi sevdalılarının vazgeçilmez bir tercihi olmak üzere siz değerli misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın