Melih Şahinöz bir kez daha ETÜDER Başkanı seçildi

Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği ETÜDER’in 6. Olağan Genel Kurulu 29 Eylül akşamı Cemile Sultan Korusunda gerçekleştirildi. Toplantıda son yönetim kurulu ve denetim kurulu ibra edilirken Melih Şahinöz başkanlığında yeni yönetim kurulu 3 yıl için seçilerek görev yapmaya hak kazandı.

Üyelerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen Genel Kurul’da konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şahinöz “Son dönemde gerçekleştirdiğimiz, benim için de gurur kaynağı olan projemiz Güvenilir Tedarikçi Sertifikası oldu” diyerek T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ve İstanbul Ticaret Odası desteği ile Gıda Güvenliği Derneği liderliğinde ev dışı tüketimin paydaş 12 STK’sının hayata geçirdiği projenin altını çizdi. “ETÜDER’in tüm üyeleri bu projeye destek olmalı ve sertifikalarını hemen almak için harekete geçmeli” diyen Melih Şahinöz, “Bu proje sayesinde ETÜDER üyesi tedarikçiler tercih edilen tedarikçiler olacak” diye ekledi.

Ziraat Bankası ile gerçekleştirilen ve tahsilat sorununa çözüm olan projeden de bahseden Melih Şahinöz amaçlarının sektörde nakit akışının düzenlenmesi olduğunu ifade etti.

Gelecek projeleri hakkında da bilgi veren Melih Şahinöz yeni dönemde dijitalleşmeye, sektörün NACE kodu sorununu çözmeye ve sektörün paydaş STKları ile birlikte çalışarak federasyon çatısı altında toplanmasına gayret göstereceklerini belirtti.

ETÜDER’in yeni yönetim kurulunda;

Melih Şahinöz’ün başkanlığında Bahar Tavukçuluk Gıda’dan Berkay Bahar, Coca Cola’dan Şehnaz Gökaslan Ünal, Diversey’den Gökhan Özdöl, g2mekspres’den Oğuzhan Güngördü, Fasdat’tan Cem Kurdoğlu, Gimaş’tan Zihni Memişoğlu, Unilever FS’ten Yılmaz Tokgöz, Yayla Bakliyat’tan Hasan Gümüş yer aldı.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın