Lüks, Gastronomi ve Rahatlığın Buluştuğu Nokta: That’s Alaçatı

Taş evleri, leziz yemekleri, eşsiz koyları, bitmeyen eğlencesi ve Ege’nin tüm doğal güzelliklerini bir arada sunan Alaçatı’yı, kendine özgü ve sofistike bir şekilde deneyimlemek isteyenlerin yeni destinasyonu THAT’s Alaçatı ile tanışın. Alaçatı’nın tam merkezinde büyük bir alana yayılmış otele eşlik eden restoran ve içerisinde havuz, workshop ve masaj alanı bulunan geniş bahçesi ile THAT’s Alaçatı, eğlence ve huzuru bir arada sunuyor.

12 ay açık olan otelde bulunan 6 adet kendine ait bahçesi olan müstakil taş ev ve 6 adet iki yatak odaya sahip loft daireler en ince ayrıntılara kadar özenle kalabalıklardan uzak, ev konforunda rafine bir deneyim sunmak için tasarlandı.

Sabah saatlerinde otel misafirlerine ve gününü havuz başında geçirmek isteyen ziyaretçilere sunulan türlü kahvaltı lezzetlerinden sonra başlayan ünlü şef Murat Bozok’un menüsünü hazırlamış olduğu akşam yemeği servisi ile eşsiz bir gastronomi deneyimi yaşatan THAT’s Alaçatı, zengin menüsü, geniş kavı ve birçok farklı kokteyl seçenekleri ile siz değerli misafirlerini ağırlamaya hazır.

Sosyal Medya'da Paylaşın