Lavazza Group ve Alain Ducasse yeni kahve serisini piyasaya sürüyor

Fransa’da La Manufacture de Café Alain Ducasse’nin açılışından üç yıl sonra, Lavazza Group ve Alain Ducasse, özel kaliteli kahve çekirdeği seçkisi hazırladı. Her biri farklı içerik seçeneklerine sahip yedi kahve çekirdeği aroması kahveseverleri bekliyor.

İş birliğinin her iki tarafın ortak değerleri üzerine kurulduğunu söyleyen Lavazza yetkilileri, bu değerleri ‘bilgi birikimi, kalite ve gelenek’ olarak sıralıyor. Alain Ducasse ile Lavazza Grubu Başkan Yardımcısı Giuseppe Lavazza arasındaki iş birliği, 2018 yılında başladı. İki markayı Le Café Alain Ducasse avec 1895 adlı yeni bir seriyle bir araya getirmenin bir onur olduğunu söyleyen Giuseppe Lavazza, “Alain Ducasse, lezzet evreni, klasik Fransız mutfağına yönelik öncü ve çağdaş vizyonuyla dünya çağında hayranlık uyandırıyor. Bilgi ve kaliteye gösterilen özen, bu iyi yaşam ve iyi yemek üstadıyla paylaştığımız bir değer” dedi.

Alain Ducasse ve Giuseppe Lavazza, her biri farklı içerik seçeneklerine sahip yedi kahve çekirdeği aroması piyasaya sürdü. Ortaklığın iki markanın tüm kriterlerini karşıladığından emin olmak için ürünler sıkı kontrollerden geçiyor. Ayrıca, kahve çekirdeklerinin seçiminden kavrulmasına ve çekirdeklerin harmanlanmasına kadar kahve üretiminin her aşaması, zanaatkar mükemmellik anlayışıyla yönetiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın