Köşebaşı Gündoğan ile Bodrum’da Kebap Keyfi Bir Başka

Misafirlerine, Bodrum’un büyüleyici manzarasında Köşebaşı kalitesiyle kebap keyfi sunan Bodrum Gündoğan, sezonu açtı.

Yerelliğin ve gelenekselliğin yemek kültüründeki önemini bilen ve gerçek lezzetleri yansıtmayı önemseyen Köşebaşı Gündoğan’da denizin serin esintisinde bir yemek keyfi sizi bekliyor. Köşebaşı ustalarının özel tarifiyle hazırlanan yemekler, yerli ve yabancı turistlere lezzet şöleni yaşatacak.

Güneşin sımsıcak yüzünü gösterdiği yazın gelmesiyle Bodrum’da hareketlilik artarken, geleneksel lezzetleri modern sunumuyla birleştiren Köşebaşı Gündoğan da sezon hazırlıklarını çoktan tamamladı. Denizin enginliğini seyrederken, gerçek kebap lezzetini tadacağınız, sahil şeridinde yer alan Köşebaşı Gündoğan, misafirlerini bekliyor.

1995 yılından bu yana, yerelliğin ve gelenekselliğin kebap kültüründeki önemini bilen ve gerçek lezzetleri yansıtmayı önemseyen Köşebaşı, Bodrum’da gerek turistlere gerekse yerlilere gerçek bir ziyafet sunuyor.

Yerel lezzetler

Adana ve Tarsus mutfağının geleneksel lezzetlerini yerel malzemelerle sunan Köşebaşı, Bodrum Gündoğan’daki şık dekorasyonu, 170 kişilik kapasitesiyle 12.00-24.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Restoran, klasikleşen lezzetlerinin yanı sıra vegan menüsüyle de herkesi bu eşsiz deneyime davet ediyor.

Akkomarka çatısı altında yer alan Köşebaşı, kaliteden ödün vermeden ustalık ve lezzeti birleştiriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın