Keyifle Geçen Kahvaltı Deneyiminize Bir İmzada; Lokma Rumeli Hisarı’ndan

Rumeli Hisarı’nın eşsiz konumunda Boğaz’ın muhteşem manzarasıyla konuklarını ağırlayan Lokma, 2009 yılından beri sunduğu lezzetli ve doyurucu kahvaltı seçeneklerini yenileyerek daha da zenginleştirdi.

Rumeli Hisarı’nda yer alan Lokma, manzarası ve sunduğu zengin kahvaltı menüsüyle güne Boğaz manzarasının eşliğinde başlamak isteyenleri bekliyor. Menüsüne eklediği yeni lezzetlerle kahvaltı keyfine keyif katan Lokma’da her damak tadına hitap edecek geniş bir yelpaze sunuluyor.

Kahvaltı severleri mutlu eden adres
Tüm kahvaltılıklarını taze ve yerel malzemelerle hazırlayan Lokma’da Abaza örgü peynirinden mozzarella peynirine, çeçil peynirinden ızgara hellime kadar peynir severler için onlarca çeşit peynir mevcut. Simitten pancake’e, French Toast’tan ev patates kızartmasına kadar geniş bir yelpazede seçenekler sunan Lokma, kruvasan çeşitleri ve avokado tostu ile iddialı.

Doğal lezzetler
Köy tereyağı, mevsimsel organik ev reçelleri ile doğallığı kahvaltılarına taşıyan Lokma, omlet severlere pastırmalı, kavurmalı, sosisli ve sebzeli omlet seçenekleriyle lezzet şöleni yaşatıyor.
300 kişilik kapasitesiyle her gün 08.00- 00.00 saatleri arasında hizmet veren Lokma, kahvaltı dışında da gün boyunca lezzetli ve keyifli bir atmosferde yemek ve kahve keyfi sunuyor.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın