Kahve Dünyası’ndan Aya Özel Lezzetler

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, ayın kahvesi konseptinde her aya özel kahveler sunuyor. Mayıs ayına Karamel Aromalı Filtre Kahve ile “Merhaba” diyen karamelin tatlı aromasını, en kaliteli kahve çekirdekleriyle buluşturuyor. Kahve Dünyası’nın özel olarak sunduğu ayın dondurması ve içeceği konsepti kapsamında ise portakalın bitter çikolatayla uyumunu yansıtan Portakallı Bitter Çikolatalı Dondurma ve Portakallı Bitter Çikolatalı Milkshake’i mayıs boyunca misafirleriyle buluşturuyor.

Kahve Dünyası, her aya özel olarak sunduğu ayın kahvesi, ayın dondurması ve ayın içeceği konseptleriyle herkesi birbirinden özel lezzetlerle tanışmaya davet ediyor. Mayıs ayında ayın kahvesi konsepti kapsamında Karamel Aromalı Filtre Kahve’yi misafirlerinin beğenisine sunuyor. Özenle toplanan kaliteli kahve çekirdekleri ile karamel aromasının eşsiz lezzetini aynı fincanda buluşturan Karamel Aromalı Filtre Kahve, mayıs ayı boyunca Kahve Dünyası mağazalarında demlenerek sunuluyor. Kahve Dünyası bu lezzetin keyfini evinde de sürdürmek isteyenler için Karamel Aromalı Filtre Kahve’yi öğütülmüş olarak 250 gramlık paketlerde de satışa sunuyor. Bu özel kahve, kahve makinesinde ve french press’te hazırlanabiliyor.

Mayıs ayı boyunca Kahve Dünyası mağazalarında sunulan ve “ayın dondurmaları” arasında en beğenilen dondurmalardan olan Portakallı Bitter Çikolatalı Dondurma,portakalı bitter çikolatayla harmanladığı benzersiz bir lezzet… Portakallı Bitter Çikolatalı Dondurma, Kahve Dünyası şeflerinin özel reçetesinin yanı sıra Jersey inek sütü, süt kreması, taze sıkılmış portakal suyu ve bitter çikolatayla hayat buluyor. Kahve Dünyası’nın diğer tüm dondurmalarında olduğu gibi hiçbir yapay katkı maddesi ve boya içermiyor. Tam yağlı süt ve Portakallı Bitter Çikolatalı Dondurma ile hazırlanan Portakallı Bitter Çikolatalı Milkshake ise sıcak günlerde serinletici ve lezzetli bir içecek olarak herkesin favorisi oluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın