Japon Mutfağının Önemli Temsilcilerinden “Kurochan by İOKİ” Bodrum’da Kapılarını Açtı

Japon ve Peru mutfağının harmanlanmış hali, Nikkei mutfağını içeren, çağdaş fine-dining menüsüyle Kurochan by İOKİ, Bodrum’un en gözde mekanları arasında yerini aldı. Nikkei lezzetlerinden ilham alan, modern, yenilikçi suşi menüleriyle İstanbul’da üç, İzmir Urla’da bir restoranla hizmet veren İOKİ, Mandarin Oriental, Bodrum’da yer alan Kurochan by İOKİ ile bu yaz sezonunda da Bodrum’daki müdavimleriyle buluşuyor.

İOKİ’nin tanıdık başlangıç yemeklerinin yanı sıra, Tempura, noodle, Nepalli şefleri tarafından özel şovlarla servis yapılan teppanyaki masası ve robata gibi ızgara yemeklerin leziz seçkilerini ve özgün Japon tatlarına sahip yemeklerini en taze malzemelerle hazırlayarak konuklarına sunuyor. Lezzetli yemeklere Japon birası, sake, yerel ve uluslararası şaraplardan oluşan kapsamlı bir içki yelpazesi eşlik ederken, Japonya’dan ilham alan demleme içecekler, meyveler, sebzeler ve baharatlardan yaratılmış eğlenceli ve yenilikçi bir kokteyl listesi de dikkat çekiyor.

İOKİ on the BEACH menü
Mandarin Oriental Bodrum’un sahiline bakan mekânında Kurochan by İOKİ’nin eşsiz konumu ve manzarası, restoranda yemek yemeyi tercih edenlere etkileyici bir ambiyans sağlarken, İOKİ lezzetlerini plajda tatmak isteyenler de unutulmamış. Cennet koyunun en güzel köşesinde bulunan plajda, Mandarin Oriental, Bodrum’da konaklayan misafirlere özel, 12:00 ve 18:00 saatleri arasında, İOKİ on the BEACH menüsüyle servis veriyor. Tamamen hafif, sağlıklı ve taze lezzetlerden oluşan menü yaza ve otelin konuklarına özel olarak hazırlandı.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın