İyi yemek ve iyi müziğin vazgeçilmez adresi Aila sezonu açtı

Türk mutfağını yenilikçi bir şekilde yorumlayarak ‘iyi yemek, iyi müzik’ konseptiyle sunan Aila, muhteşem lezzetleriyle misafirlerini ağırlıyor.

Fairmont Quasar Istanbul’un bahçe katında yer alan ve Eğlence Direktörlüğünü Kemal Üşenmez’in yürüttüğü Aila, haftanın belirli günlerinde gerçekleşen canlı müzik ve DJ performansı ile İstanbul gecelerinin nabzını tutmaya devam ediyor.

Şık dekorasyonu, zengin mezeleri ve Türkçe müzik geceleriyle lezzet tutkunlarının uğrak yeri haline gelen Aila, sonbahar mönüsüyle de damaklarda unutulmaz izler bırakacak.

“Menüsü ile fark yaratıyor”

Şef Emre İnanır’ın imza mezeleri başta olmak üzere, ana yemekleriyle en taze ve mevsimsel malzemeleri kendi özel stilinde sunan Aila, mönüsüyle fark yaratıyor. Geleneksel tatları alışılagelmişin dışında ve modern sunumlarla harmanlayan mekanın yeni mönüsü, lezzet tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Türk mutfağının lezzet mirasının kusursuz bir servis anlayışı ile birleştiği Aila’nın imza yemeklerinden piraye, borani, kabak çiçeği lalangası gibi mezeler, dana kuşgömü ve tahinli baklava yufkası gibi lezzetler ise özel günler, iş çıkışları ve hafta sonlarında zevkle müzik dinleyip keyifli vakit geçirmek ve iyi yemek yemek isteyenler için mönüdeki yerini koruyor.

Geleneksel Türk mutfağına yeni bir soluk kazandıran Aila, lezzetleri ile olduğu kadar, çağdaş rafine tasarımları ve sanat eserini andıran tamamlayıcı unsurlarıyla da, konuklarının vazgeçilmez mekânı olarak hizmet veriyor. Aila, açıldığı ilk günden bu yana, yaratıcı mezeleri, özgün mönüleri ve “Baharat Kütüphanesi” ile şehrin lezzet haritasında iddialı bir yere sahip.

“İstanbul’un en gözde VIP odaları Aila’da”

Aila’nın VIP odaları ise doğum gününden, kına gecesine ve bekarlığa veda partisine kadar lezzet ve eğlenceyi birleştiren kutlamalara ev sahipliği yapıyor. Gözlerden uzak kutlamalar veya evlilik teklifi gibi romantik anlar geçirmek isteyenlerin de vazgeçilmez adresi olan Aila’nın VIP odaları, iş yemekleri için de ideal. Aila’nın kendine ait ızgarası da bulunan VIP odasında, yemekler sadece sizin için pişiriliyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın