İkonik restoran Barbarossa, Caresse Bodrum’da kapılarını açtı!

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’da, Yunanistan’ın Paros adasının ikonik restoranı Barbarossa açıldı. Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum” ve Yunanistan’ın Paros adasının ikonik deniz ürünleri restoranı “Barbarossa” iş birliği, Bodrum severlere farklı bir lezzet deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, dünyaca ünlü restoran ve ezber bozan konsept ve mekanlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Caresse Bodrum, gastronomi alanında uluslararası marka işbirliklerine imza atarak Bodrum’da farkını ortaya koyuyor. Yunanistan’ın Paros adasının ikonik deniz ürünü restoranlarından Barbarossa Restaurant, Akdeniz çanağındaki ilk ve tek Buddha-Bar Beach ile birlikte Caresse Bodrum sahil kısmında yer almaya başladı.

İki ülke turizminin gelişmesi adına önemli bir işbirliğine imza atan Barbarossa restaurantının kurucusu ve sahibi Evgenis Chamilothoris ve Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’un yatırımcısı Büyükhanlı Kardeşler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Büyükhanlı ve eşi Sanem Büyükhanlı  ilk açılış akşamında birlikte yer aldılar. Özellikle tekne tutkunlarının gözde adresi de olan Barbarossa restaurantının Caresse Borum’a özel tatlarını merak edip gelenler arasında iş, sanat ve cemiyet dünyasından Mustafa Denizli, Selin-Abdullah Burnaz, İlkem-Alp Topçuoğlu, Cem Bartu, Mehmet-Merve Kösematoğlu, Canan Köksal, Müjde Kızılkan, Halil-Yağmur Korkmaz ve Savaş-Şebnem Yılmazer gibi dostları da vardı.

Hem Asya hem de Yunan deniz ürünleriyle birlikte Caresse Bodrum’un  sahiline iki farklı konsept müthiş bir enerji getirecek. Özel servis ve bağlama imkanları ile tekne ve yatların uğrak noktası da olan Caresse Bodrum da Buddha-Bar Beach ve Barbarossa hem tekne misafirlerinin hem de Bodrum tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.

Ege manzarası eşliğinde imza lezzetler tadılıyor

Gastronomi alanında referans kabul edilen, yerel deniz mahsülleri ve mezeleriyle vazgeçilmez lezzetler sunan, Yunanistan’ın Paros adasının gözde restoranı Barbarossa, bu yaz Caresse Bodrum’da panoramik Ege Denizi manzarası eşliğinde imza tatlarını sunacak.

Yunanistan’ın Paros Adası’nda Naousa’nın kalabalık limanında yer alan ve misafirlerine kendi yorumuyla sofistike deniz ürünleri sunan Barbarossa, eşsiz gurme şarap listesi ve Yunan müzikleri eşliğinde sunacağı özel hizmeti ile Caresse Bodrum’da bu yazın vazgeçilmez adresi olacak. Ege mutfağına yeni bir soluk  kazandıran Barbarossa; “Kiraz domates, demirhindi, bouillabaisse sos ile sunulan sotelenmiş Alabalık”, “Izgaradan yeni çıkmış taze Yengeç ve Istakozlar”, “Yengeç veya Mantarlı Risotto”, “Yengeç Tartar”, “Jumbo Karides Saganaki “ve deniz ürünleri ile eşleştirilen Linguiniler’in   yanı sıra Barbarossa’nın imza salata, tart ve tatlıları gibi gurme lezzetlerini sunacak.

Eşsiz lezzetleri ve atmosferi ile bir yemekten çok daha fazlasını vaat eden Barbarossa; çok çeşitli imza kokteyllerini de beğeniye sunacak. Konukların her duyusuna hitap edecek ve kendilerini birden özlediği farklı cennet sahillerinde hissetmelerini sağlayacak farklı aroma ve egzotik tatlara sahip kokteyller bu yazın vazgeçilmezleri arasında yerlerini alacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın