Gordon Ramsay ABD’deki ilk gıda pazarını açıyor

Gordon Ramsay, yeni yılda ABD’deki ilk gıda pazarını açıyor. 2022’nin başlarında Harrah’s Cherokee Casino Resort’ta açılacak olan Gordon Ramsay Food Market, 7 farklı konseptte, günün her saatine uygun menüler sunacak.

Yeni projesiyle ilgili duyduğu heyecanı paylaşan Michelin yıldızlı şef, “Cherokee/Asheville bölgesine aşığım ve Great Smoky Dağları’nın kalbindeki ilk Gordon Ramsay Food Market’i açacağım için çok heyecanlıyım. Street Burger ve Street Pizza’dan Fish & Chips, GR Sushi ve daha fazlasına, bölgenin inanılmaz çiftçileri ve zanaatkarlarından elde edilen en iyi yerel malzemeleri vurgulayacağız” dedi.

Gıda pazarında sanat eserleri ve popüler kültüre ait aksesuarların yanı sıra İngiliz bayrakları ve motifleri de dekorasyona eşlik edecek. 7 farklı konseptte hazırlanacak olan menülerde Hickory Nup Gap Farm, Spicewalla, Joyce Farms gibi bölgenin yerel çiftçilerinin ürettiği malzemeler kullanılacak. Ramsay klasiklerini içren Truffles Pub, kahvaltılık burger lezzetleri sunan Street Burger, Napoli tarzı pizzayı yerel ürünlerle yeniden yorumlayan Street Pizza, Sushi konseptinde Asya esintili yemeklerin servis edileceği GR Sushi, İngiliz usulü balık ve patates kızartması ile benzer lezzetlerin yer aldığı Fish & Chips, şarküteri tarzı sandviçler ve yerel ürünlerle hazırlanan salatalarıyla Catch Cafe & Raw Bar ve hamur işlerinin bulunduğu GR Bake & Brew konseptleri 2022’de Gordon Ramsay Food Market’te hizmete açılacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın