Gökmen Sözen, Ekotürk “Son Seans” Programına Katıldı

Sözen Group CEO Gökmen Sözen, Türkiye’nin ekonomi televizyonu Ekotürk’e, “Son Seans” programına konuk oldu. Ali Çağatay’ın moderatörlüğündeki sohbette global gastronomi sektöründeki gelişmeler, Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, Türkiye’de organik tarım, Türkiye’deki tarım ürünlerinin katma değeri ve Türkiye’de gastronomi sektöründeki gelişmeler konuşuldu.

 

Türkiye ile dünya gastronomisi arasında köprü görevini sürdüren ve dünya gastronomi etkinlikleri içerisinde ilk iki sırada yer alan, bu yıl 8. kez düzenleyeceğimiz Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, 4-5 Kasım 2023 tarihlerinde “Geography” teması çerçevesinde İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

VIII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansımız içerisinde yer alacak Gastromasa Hospitality, Gastromasa Coffee, Gastromasa Bar ve Gastromasa Pastry konseptlerimiz, sektöre yön veren dünyaca ünlü gastronomi profesyonellerini aynı çatı altında bir araya getirecek.

Dünyaca ünlü 60+ şef ve pastry şef, 30+ barista, sommelier ve miksolojist; Türkiye’den konusunda uzman 200+ profesyonel konuşmacı, turizm ve ağırlama sektörünün en önemli yatırımcıları, ünlü şefler, gastronomi profesyonelleri, genel müdürler, F&B müdürleri, satın alma müdürleri ve birçok isim VIII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda yer alma fırsatına sahip olacak.

Dünya Gastronomisinin trendleri bu yıl 4-5 Kasım tarihlerinde Gastromasa İstanbul’da belirlenecek! Gastromasa bu yıl, gelişen konseptleri ile dünya gastronomi sektörünü bir araya getirmek için tüm gücüyle çalışmalarını yürütmeye devam ediyor…

Sosyal Medya'da Paylaşın