Geleneksel lezzetleriyle modern bir meyhane: SEK Beyoğlu

İstanbul’da eğlence denince akıllarda yıllardır değişmeyen tek adres Beyoğlu’dur. Tarih kokan mimarisiyle turistlerin göz bebeği olan butik otelin teras katında kapılarını misafirlerine açan SEK Beyoğlu, mutlu anılara davetiye çıkartıyor.

Tarihi Yarımada’dan Adalar’a kadar uzanan eşsiz deniz manzaralı mekânda evinizdeki konforu aratmayacak şekilde ağırlanırken, yöresel lezzetleri ve eşsiz mezeleri bulabileceğiniz SEK Beyoğlu’nda Canlı DJ performansları ile Türkçe Pop’un zirve dönemlerinden 80’ler ve 90’lar eşliğinde günümüzün en özel şarkıları ile müzik ziyafetine doyacak, kulaklarınızın pasını gidereceksiniz.

Kendini sürekli yenileyen mevsimlik ve en taze lezzetlerden oluşan menüsünde Ezine peynirinden Antep ezmesine, Girit ezmesinden Trakya’nın emsalsiz lezzeti köpoğluna kadar 6 çeşit mezesi ve Hatay mutfağına özgü Babagannuş’undan iştah kabartan haşlanmış köftesine, Adana Tablacı Salatası’ndan nefis Karışık Kebap çeşitlerine, Çıtır Kanat Çöp Şiş’ inden irmik helvasına ve keyfinize keyif katacak olan meyve tabağına kadar damak tadınıza bayram ettireceksiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın