Gastromasa için imzalar atıldı, organizasyon dünyaya açılıyor!

Gastronomi dünyasının yıldızlarını buluşturan, kültürler arasında bir köprü oluşturan ve yarattığı global etkiyle uluslararası otoritelerden tam not alan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, global bir marka olarak sınırları aşıyor! 2022 yılında gastronominin dev isimlerini Ukrayna’nın başkenti Kiev’de ağırlayacak olan organizasyon için imzalar atıldı.

Dünyanın en seçkin gastronomi konferanslarından biri olan Gastromasa, global bir marka olarak ilk ihracatını gerçekleştirdi. İstanbul’un yanı sıra Ukrayna’nın başkenti Kiev’de de gerçekleşmesi için anlaşmaya varan Ukrayna Devlet Turizm Geliştirme Ajansı Başkanı Mariana Oleskiv ve Sözen Group CEO’su Gökmen Sözen, Ukrayna basını karşısında gerçekleştirilen bir törenle imzaları attı.

Kültürler arasında bir köprü oluşturma gayesiyle gerçekleştirilen Gastromasa, birkaç günlük şehir ve gastronomi turunun ardından binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen dev bir konferans ile taçlanıyor ve kitleler arasında büyük bir etkileşim yaratıyor. 2015 yılından itibaren dünyaca ünlü şefleri buluşturan Gastromasa, bugün tüm dünyanın yakından takip ettiği ve her organizasyonda manşetine taşıdığı uluslararası bir marka ve bu dev marka artık Kiev’de! İstanbul’da gerçekleştirilecek konferansın yanı sıra Ukrayna’ya da taşınacak olan organizasyonun Eylül 2022’de başlaması planlanıyor. Odessa ve Kiev’deki şehir turlarının ardından başkentte binlerce kişinin katılımıyla taçlandırılacak olan Gastromasa ile Ukrayna gastronomisinin dünyaya tanıtılması ve global bir etkileşim yaratılması amaçlanıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın