Food 4 Future – ExpoFoodTech 2021 yiyecek içecek sektörünü bir araya getirecek

Food 4 Future – ExpoFoodTech 2021, yiyecek içecek sektörünü bir araya getirecek. 15-17 Haziran 2021 tarihleri arasında Bilbao Exhibition Centre’da (BEC) gerçekleşecek olan Food 4 Future, teknoloji ve bilimin gıda endüstrisinde gerekli devrimi nasıl yarattığını göstermek için tüm değer zincirinden profesyonelleri bir araya getirecek.

NEBEXT CEO’su Alberto Planas, şunları söyledi: “Food 4 Future, önümüzdeki yıllarda tarımsal gıda sektörünün dönüşümüne yardımcı olacak teknolojik yenilikleri, yıkıcı yenilikleri ve en ileri bilimsel bilgiyi sunmak için Avrupa ve uluslararası referansın bir olayı haline gelmek amacıyla doğdu”.

Food 4 Future – ExpoFoodTech, süreçleri optimize etmek ve daha verimli iş modelleri elde etmek için 3 gün boyunca gıda güvenliği, paketleme, gıda işleme, nakliye ve lojistik vb. İçin geçerli en yenilikçi teknolojik çözümleri keşfedecek. Food 4 Future gündemine, 56’dan fazla konferansta 6 dikey forumda yeni pazar trendlerini ele alacak olan 280’den fazla uluslararası uzman katılacak. Ayrıca katılımcılar Yapay Zeka, Blockchain, IIOT, Biyoteknoloji, Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Bulut ve Otomasyon ve Robotik ile ilgili teknolojik çözümleri ilk elden öğrenebilecekler.

Sosyal Medya'da Paylaşın