Fırınya imzasıyla kruvasanın benzersiz lezzeti ikiye katlanıyor!

Ünü dünyaya yayılan, mis kokusu ve çıtır çıtır hamuruyla iştah kabartan kruvasan, Fırınya ile bambaşka bir lezzete bürünüyor. Mahalle fırıncılığının güven ve samimiyetini modern bir anlayışla harmanlayarak, fırın-kafe (bakery-cafe) konsepti ile günümüze taşıyan Fırınya; imza ürünleri arasında yer alan kruvasanlarıyla tüketicileri benzersiz bir tatla buluşturuyor. %100 tereyağ ile orijinal reçetesine göre özenle hazırlanan ve fırından sıcacık çıkan kruvasanlar, farklı çeşitleri ve harika sunumuyla hem damak tadına hem de göze hitap ediyor.

Geçmişten bugüne insanın içini ısıtan mahalle fırıncılığının sıcaklığını modern ve nitelikli dokunuşlarla bambaşka bir boyuta taşıyan Fırınya; sade ve çikolata parçacıklar ile hazırladığı kat kat kruvasanlarıyla aç tok farketmeksizin herkesin ilgi odağı oluyor. Sıcacık bir kahve ya da çay eşliğinde severek tüketilen kruvasanlar, günün en lezzetli anlarının kahramanı oluyor. Klasik kruvasan tarifinin yanı sıra yenilikçi dokunuşlarla meyveli & çikolatalı kruvasan sandviç, avokado & yumurtalı kruvasan sandviç, hindi fümeli kaşarlı kruvasan sandviçleri de hazırlayan marka, farklı lezzet arayışında olanların da favorisi olarak ön plana çıkıyor.

Fırınya benzersiz lezzetleriyle fark yaratıyor
“Benzersiz Tatlar Ülkesi” mottosuyla hareket eden ve tıpkı bir ülke gibi bayrağı, haritası, manifestosu ve forması olan Fırınya, sıra dışı konseptiyle dikkat çekiyor. Tüketicileri unutulmaz tatlarla tanıştırmak için yepyeni bir ülkede keşfe çıkaran marka; her damak tadına ve ihtiyaca uygun olarak özenle hazırladığı ürünleriyle misafirlerini ağırlıyor. Kaliteli, güvenilir, samimi, yenilikçi ve ulaşılabilir marka kimliğiyle müşteri portföyünü her geçen gün genişleten Fırınya, yeni nesil fırın-kafe trendinin en büyük oyuncularından biri olarak ön plana çıkıyor. Gayrettepe, Küçükyalı/Altıntepe, Nişantaşı, Kozyatağı ve Acıbadem şubelerinde hizmet veren Fırınya, yıl sonuna kadar İstanbul’da mağaza sayısını 20’ye çıkarmayı hedefliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın