Fairmont Quasar Istanbul, Aila’da Eşsiz Lezzetler Eşliğinde Ünlü İsimleri Ağırladı

Fairmont Quasar Istanbul’un bahçe katında yer alan, Türk mutfağının şehirdeki en iyi temsilcisi Aila’nın efsanevi brunch’ları, 2 Ekim 2022 tarihinde düzenlenen muhteşem bir davetle başladı. Canlı müziğin eşlik ettiği brunch’a Özge Özder, Sinan Güleryüz, Hande Subaşı, Levent Özdilek, Aslıhan Kapanşahin ve Ali Aksöz gibi sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Sinan Güleryüz – Özge Özder

Fairmont Quasar Istanbul’un Executive Chef’i Ercan Yamantürk ve Aila’nın Mutfak Şefi Kemal Can Yurttaş önderliğinde hazırlanan Aila Brunch’ta konuklara Anadolu’nun dört bir yanından yöresel lezzetler, Aila imzalı mezeler, ocak başından ızgara çeşitleri ve dünya mutfaklarından seçkin örnekler sunuldu. Birbirinden lezzetli alternatiflerin bulunduğu zengin tatlı büfesi ise damaklarda unutulmaz tatlar bıraktı.

Nilüfer Bıyıklı – Levent Özdilek

Misafirler; benzersiz lezzetler, canlı müzik ve minikler için eğlenceli oyunların yer aldığı Aila Brunch’ta keyifli bir Pazar günü geçirdi.

Tüm ailenin keyfine keyif katacak Aila Brunch, her Pazar 12.00 – 15.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

Hande Subaşı
Sosyal Medya'da Paylaşın