Dünya turizm gastronomisinin büyük oyuncuları 5-6 Mart’ta FSUMMIT Antalya’da buluşuyor!

20 yılı aşkın tecrübesi ile Gastromasa, Gastroway ve GastroAntep gibi Türkiye’de ve dünyada etki yaratan organizasyonları hayata geçiren Sözen Organizasyon, 1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT ile sektörde yeni bir buluşma noktası oluşturmaya hazırlanıyor.

5-6 Mart 2021’de Antalya’da düzenlenecek olan FSUMMIT’te dünya turizm profesyonelleri bir araya gelecek ve ağırlama sektörünü tüm yönleri ile masaya yatıracak. Yerli ve yabancı yatırımcılar ile yöneticiler başta olmak üzere ağırlama sektörünün tüm paydaşlarının aynı çatı altında buluşacağı, ağırlama sektörünün 360 derece ele alınacağı FSUMMIT, ulusal ve uluslararası iş dünyası arasında önemli bir köprü görevi görecek. Turizm gastronomisi ve ağırlama sektöründe pandemi sonrası yeni normale düzen, dünyadaki trendler, yenilikler, sürdürülebilirlik, yatırım planları gibi pek çok konuyu ele alacak olan FSUMMIT, ilk yılında “Ağırlamada Farklılaşma” temasını işleyecek ve konunun uzmanlarıyla birlikte iş dünyasının kapılarını aralayacak.

Otellerde her şey dahil sistem, butik oteller, şehir otelleri, çiftlikler, turizm destinasyonlarında restoranlar, gıda tedarik zincirleri ve seyahat acenteleri gibi ağırlama sektörünü oluşturan önemli yapı taşlarının derinlemesine ele alınacağı FSUMMIT, dünyadan ve Türkiye’den yatırımcıların, işletmecilerin, gastronomi profesyonellerinin öykülerine ve deneyimlerine ev sahipliği yapacak.

FSummit, Sözen Organizasyon’un diğer imza etkinliklerinde olduğu gibi hem Türkiye’den hem de dünyadan önemli isimleri aynı çatı altında buluşturarak sektöre yeni bir soluk getirecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın