Türkiye’de ilk defa, tek çatı altında en doğal ürünlerin buluştuğu “Büyükyalı Doğal Pazar” açıldı!

Türkiye’nin en çok sevilen organik, taze ve lezzetli ürünlerden oluşan seçkin markaları ilk defa, tek bir çatı altında “Büyükyalı Doğal Pazar’da” bir araya geliyor. Katkısız sütten yumurtaya, çeşit çeşit peynirden dalından sebze ve meyvelere, en taze deniz ürünlerinden organik gıdalara ve çok daha fazlasına haftanın her günü Büyükyalı Doğal Pazar’dan ulaşabiliyor.

İlhamını dünyanın en seçkin örnekleri arasında sayılan Barcelona’daki “Mercat de la Boqueria”, Londra’daki “Borough Market”, Floransa’daki Mercato Centrale gibi benzer platformardan alan Büyükyalı Organik Pazar, pazarların kalite çıtasını daha da yukarıya taşıyarak, sadece Türkiye’den değil, dünyadan da ziyaretçileri ağırlıyor.

En doğal, yöresel ve organik ürünlerin bulunduğu Büyükyalı Doğal Pazar sadece semt sakinlerinin değil bölgenin önemli bir ihtiyacına daha cevap veriyor.  Doğal Pazar, dünyada da giderek yükselen sağlıklı yaşam trendine hassasiyet gösteren herkesin değişmez adresi oluyor. Türkiye’nin   en doğal, en taze, en sağlıklı ve en lezzetli ürünleri Doğal Pazar için özenle seçiliyor.

Tarihi Yarımadanın batısında Zeytinburnu’nda yer alan Büyükyalı Doğal Pazar’da aralarında,  Datça Murat Çiftliği’nin tepelerin rüzgârları, doğal yağmur suları ile büyüyen zeytin ve badem ağaçları, kendinden en saf hali ile yeşeren kekik, karabaş otu, adaçayı gibi şifalı bitkileri, aynı doğallık ve tazelikle topraktan Büyükyalı Doğal Pazar’a geliyor.

Doğal bal ve propolis ürünleri denince akla ilk gelen marka Balcı Sedat, E&E Bahçe, Ahmet Arifoğlu, Feriköy Çiftliği, Gurme CarrefourSa gibi ayrıcalıklı markalar doğal pazarda bulunuyor. Alışverişin yanı sıra, pazarın içinde bulunan, Osmanlı ve Türk mutfağını, eşsiz lezzetteki yemekleriyle tüm dünyaya tanıtan, ödüllü şef Ömür Akkor’un yarattığı Zennup 1844, Alaçatı’dan sonra İzmir’in sıcak havasını İstanbul’a taşıyan Komşu Kahve gibi restoran ve kafe alternatifleri Büyükyalı Doğal Pazarı daha geniş bir cazibe merkezi haline getiriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın