Cookshop, 3. Magnolia Shop Şubesini Kanyon’da Açtı

Hız kesmeden Türkiye genelinde şube sayısını artırmaya devam eden Cookshop’un yeni markası ve ailenin yeni üyesi Magnolia Shop’un 3. şubesi Just Work Ofis Campus ve City’s İstanbul’dan sonra Kanyon’da açıldı.

Sabah 07:30 itibariyle hizmet vermeye başlayan Magnolia Shop, gün boyu yoğun bir talep görüyor. Cookshop’un imza tatlısı Magnolia ile yola çıkarak tasarlanan bu yeni kafe konseptinde kruvasan çeşitlerinden sandviçlere, Lotuslu, beyaz çikolatalı favori olmak üzere leziz ekler çeşitlerinden cupcake’lere, damaklara şenlik tost çeşitlerinden pizzaya kadar çok sayıda farklı alternatifin yanı sıra kahve, organik çay, bubble tea, homemade ice-tea çeşitlerinin de tümünü bulabilirsiniz.

Magnolia Shop’ların vazgeçilmez ürünü Magnolia’nın en güzel çeşitleri de tabii ki vitrinde yerini alıyor. Çok kısa sürede müdavimlerini yaratmaya başlayan Magnolia Shop’lar, uzaktan çalışanların kendine ofis ortamı yarattığı, öğle aralarında kahve molası vermek ve sabah mesai öncesi güzel bir kahvaltı ile güne başlamak isteyenlerin ilk tercihi olma yolunda.

2008 yılında Ayşe Kazancı’nın kurduğu Cookshop; EFK İnşaat Turizm ve Sanayi A.Ş. ve Indigo Turizm İnşaat ve San. A.Ş. unvanları ile Kazancı Holding bünyesinde hizmet veriyor. 2017 yılında merkezi üretime geçen ve pandemi döneminde yüzde 120 büyüyen marka, bünyesinde Cookshop Arka Bahçe, Cookbox ile Magnolia Shop markalarını da bulunduruyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın