Çiğdem Seferoğlu The Bodrum EDITION’ın İmza Restoranı BRAVA’da Unutulmaz Bir Gastronomi Deneyimi Yaşattı!

Bodrum’un popüler buluşma noktalarından The Bodrum EDITION, yaz sezonu boyunca gerçekleştirdiği Pop-Up Dinner konseptindeki gastronomi etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Ağustos ayında gerçekleşen ilk Pop-Up Dinner’ın konuğu ise İstanbul’un sevilen restoranı Hodan’ın sahibi ünlü şef Çiğdem Seferoğlu oldu. Geleneksel Türk mutfağına getirdiği modern yorumlar, mevsiminde kullandığı taze ve yerel malzemeler ile hazırladığı özel menüyü sunan Çiğdem Seferoğlu’nun unutulmaz gastronomi ve lezzet deneyimini yaşayan konuklar arasında Ece Sükan, Tolga Sezgin ve ünlü şef Mehmet Akdağ gibi isimler vardı.

Bodrum’un popüler cazibe merkezlerinden The Bodrum EDITION, gastronomi dünyasının önemli isimlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yaz sezonu boyunca birbirinden ünlü ve yetenekli şefleri ağırlayan ve konuklarına unutulmaz deneyimler sunan The Bodrum EDITION’ın ünlü restoranı BRAVA, Ağustos ayının ilk Pop-Up Dinner etkinliğinde Çiğdem Seferoğlu’nu ağırladı. Adını Hodan isimli bitkiden alan restoranında yerel ve mevsiminde ürünler kullanarak yerel üreticiye verdiği destekle fark yaratan şef, geleneksel lezzetleri kendi tecrübesiyle yorumladığı rafine menüsüyle konuklarına zengin bir gastronomi deneyimi sunuyor. Ünlü şef Çiğdem Seferoğlu 4-5 Ağustos tarihlerinde The Bodrum EDITION konuklarını unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkardı. Yoğun ilgi gören Hodan X BRAVA Pop-Up Dinner’da Ece Sükan, Tolga Sezgin ve ünlü şef Mehmet Akdağ gibi isimler de konuklar arasında yerini aldı.

The Bodrum EDITION konuklarına Ege Denizi’nin muhteşem atmosferinde unutulmaz yaz geceleri yaşatmaya devam ediyor. Lüks ve eğlence anlayışındaki iddiasının yanı sıra gastronomi alanında da her zaman önde olan The Bodrum EDITION, yaz boyunca Türk ve dünya mutfaklarından deneyimler sunmaya devam edecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın