Cantinery’nin yaratıcı ekibinden yeni bir marka: C Coffee Bar

Kısa süre önce kapılarını açan C Coffee Bar, İstanbul’u yepyeni bir kahve barı ve bir konsept ile buluşturuyor…

Kahve tutkunlarının yeni buluşma noktası C Coffee Bar, Cantinery at The Square’in yan kapısında, yeni jenerasyon kahve barı olarak konumlanıyor. C Coffee Bar, sade, rahat ve iyi zaman geçirmeye odaklı sıra dışı tarzı ile bulunduğu ortama hareket ve canlılık katıyor. Dinamik ve eğlenceli bir duruşa sahip C Coffee Bar; iddialı barista programı, kendi harmanı sıcak ve cold brew kahveleri, gündüz sunulan kek ve pasta çeşitleri ile farklılık arayanlara göz kırpıyor.

C Coffee Bar, yanınızda götürebileceğiniz sağlıklı salataları, pizzettaları ve detoks içecekleri ile Cantinery at The Square lezzet anlayışına özel bir deneyim yaşatıyor. Aynı zamanda kahve severlere kendi özel harmanı kahvelerini de paket olarak sunan mekan, bu eşsiz deneyimini evlere de taşıyor. C Coffee Bar; tüm bu özel içerikleri ile kahve barının hakkını fazlasıyla veriyor. C Coffee Bar için özel kavrulan kaliteli kahve çekirdekleri farklı demleme yöntemleri ile demlenerek, yeni ve farklı lezzetleri keşfetmekten hoşlanan kahve tutkunlarının beğenisine sunuluyor. SCA (Specialty Coffee Association) onaylı çekirdekler kullanarak; çekirdeklerin yetiştiği bölgeden aldığı aroma da C Coffee Bar tariflerinde ön planda tutuluyor.

Günün her saati farklı lezzet anları yaşatan C Coffee Bar, akşam saatlerinde ise çeşitli atıştırmalıkların eşlik ettiği özel şarap programları, kokteyl ve pizza çeşitlerinin yer aldığı ‘Aperitivo’ lezzetleri ile de farklılaşıyor. Kendine özel konsepti ve sürprizleri ile Aperitivo saatlerine keyif katan C Coffee Bar, ayrıca Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda şarabı da kadehte sunuyor.

C Coffee Bar yepyeni konseptinin yanı sıra; pop anlayışına uygun dekorasyonu, gözü yormayan ahşap ve kahve kültürüne gönderme yapan modern tasarımı ile de dikkat çekiyor. Uzun bir masa ve cam önündeki oturma düzenleri ile konuklarını karşılayan C Coffee Bar, neşeli ve samimi tarzı ile güne yayılan uzun soluklu molaları keyfe dönüştürüyor. C Coffee Bar, kahve haricinde şarap, kokteyl, self servis, sağlıklı paket lezzetlerin yer aldığı kendine özgü kişiliği ile genel konsepti tamamlıyor. C Coffee Bar’ın değişkenlik gösteren tarzı, farklı içecek ve yemek seçkileri ile alışılmışın dışına çıkıyor. C Coffee Bar, günün her saati, Emaar’ın moda katında, iyi vakit geçirmek ve değişik tatlar deneyimlemek isteyenleri; kahve ve çeşitli içecek alternatifleri, hafif ve nefis yemek seçenekleri ile ağırlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın