Bodrum’da sarı yaz başlıyor!

Bodrum yarımadasının güneyindeki Aspat Koyu’nda yer alan Radisson Collection Hotel, Bodrum, sarı yaz dönemine girerken, çarpıcı bir teklif ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor

Geçtiğimiz günlerde Time dergisi tarafından ‘Dünyada görülmesi önerilen 100 yer listesi’ arasında tavsiye edilen Radisson Collection Hotel Bodrum’da, 27-31 Ağustos tarihleri arasında konaklayacak misafirler, ‘4 Gece Kal 3 Gece Öde’ fırsatından yararlanabilecek. Ayrıca 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile hazırlanan özel etkinlikler ve sürprizler de misafirlere unutulmaz bir tatil deneyimi sunacak.

Radisson Collection Bodrum’un komşu olduğu 400 metrelik sahil şeridinde günü dilerseniz sakin, dilerseniz eğlenerek geçirebileceğiniz gibi, sahil restoranı Cafe Haven da gün boyu muhteşem lezzetler ile hizmet veriyor. Lezzet düşkünleri için bambaşka bir deneyim yaşayacakları BARranco, konuklarını Ege mutfağının eşsiz lezzetleri ve Peru mutfağından seçkiler ile gastronomi yolculuğuna çıkarıyor.

Radisson Collection Hotel Bodrum içinde 1.150 m2’lik alana yayılmış SPA’sı 7 masaj odası, kapalı havuzu ile yarımadanın öne çıkan Spa merkezlerinden biri olarak misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatıyor.Bayram tatili boyunca, önceden rezervasyon yaparak, pek çok farklı hizmetten yararlanabilirsiniz. Bodrum’un 12 km batısında, Milas-Bodrum Uluslararası Havalimanı’ndan 46 km mesafede bulunan otel, Bodrum merkezine 30 dakikalık sürüş mesafesinde ve doğal güzellikleri, Akdeniz mimarisi ve teknelerin demirleyebileceği, keyifli küçük bir iç limanla öne çıkıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın