Bay Bread 10 yeni şube açmaya hazırlanıyor!

Bay Bread, şube sayısını 2021’de 20’ye çıkarmaya hazırlanıyor. Markanın geliştirdiği teknolojiyle donuk olarak muhafaza edilen ürünlerin, ihtiyaç halinde pişirilerek her zaman sıcak ve taze olması sağlanıyor.

Toya Makine teknolojisi ile geliştirilen Bay Bread markası, tüketim alanında sağladığı avantajların yanında, unlu mamullerin ön pişmiş halde işletmelere sevk edilmesini sağlayarak hem personel hem de malzeme konusunda önemli tasarruflar sağlıyor.

Toya Makine ve Bay Bread Fırıncılık CEO’su Serdar Yalçınkaya, satış noktalarını 2021 sonuna kadar 20’ye çıkartacaklarını belirterek, “2021 yılında Bay Bread markası altında 10 şube daha açacağız. Geliştirdiğimiz teknolojiyle ön pişirilmiş donuk muhafaza edilen ekmek, poğaça, çörek, simit gibi geleneksel tatlarımızın mağazalarda pişirilerek her zaman tüketicinin beklentileri doğrultusunda sıcak ve taze olmalarını hedefliyoruz. Böylelikle satış yerlerinde tüketici taleplerine cevap vermeyen ürünler nedeniyle oluşan israfın da önüne geçerek, ülke ekonomisine destek olabileceğimize inanıyoruz” dedi.

Geliştirdikleri teknoloji ile simit, ekmek, börek vb. tüm ürünlerin hepsinin aynı anda 8 dakikada ve aynı derecede pişirildiğini belirten Yalçınkaya; “Bu ülkemizde bir ilk, teknolojimiz ile unlu mamuller sektöründe yüzde 35 enerji verimliliği de sağlıyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Sosyal Medya'da Paylaşın