Babalar Günü’nü R.E.A.D Cafe & Bistro’da Unutulmaz Müzik Dinletisi İle Kutlayın

Yenilenen tasarımı ve menüsü ile R.E.A.D Cafe & Bistro, Babalar Günü’nde misafirlerine yeni favori lezzetleri ile eşsiz bir müzik şöleni sunuyor.

Tarabya koyunun vazgeçilmezi The Grand Tarabya Otel’inin marina manzaraları en gözde mekanı R.E.A.D Cafe & Bistro, lezzeti ve değişmeyen ekibiyle 7’den 70’e herkese hitap ederek misafirlerine unutulmaz bir yeme-içme deneyimi sunmaya devam ediyor. Babalar Günü’nde R.E.A.D Cafe & Bistro’da saat 11:00-14:00 arasında gitar & saksafon eşliğinde gerçekleşecek müzik etkinliği ile güne güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yenilenen yemek menüsüyle, damak tadınıza hitap edecek birbirinden lezzetli yeni seçeneklerle sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirerek bu özel günü lezzetli bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

R.E.A.D Cafe & Bistro’nun yeni favori lezzetleri arasında; buharda pişmiş balkabağı çiçeği ile hazırlanan Balkabağı Çiçeğine Sarılı Kalkan, Sorbe Cheflerimiz tarafından taze hazırlanan Somon Gravlax, uzun süre marine edilerek hazırlanan Ahtapot Carpaccio, Somon küplerinin üzerine kuşkonmaz dilimlerinin eşlik ettiği Marine Somon küpleri gibi yeni lezzetler damakta tat bırakmaya hazırlanıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın