Artois Cadde ile Benzersiz Bir Gastronomi Yolculuğuna Hazır Olun

Kadıköy’ün en gözde semtlerinden Caddebostan’a zengin menüsü, eşsiz tatları ve enerji dolu atmosferiyle yepyeni bir mekan geliyor: ‘’Artois Cadde’’. Menüsünde alanında uzman şeflerin hazırladığı seçkin örnekleri buluşturan Artois, dünya mutfağına tutkusu ve özgünlüğü ile yön vermiş Hazer Amani Şef’in keyifli sunumları ve farklı lezzetleri ile misafirlerini benzersiz bir gastronomi yolculuğuna davet ediyor.

Şef imzalı lezzetlerin İstanbul’un en iyi lokasyonlarından Bağdat Caddesi’nde buluştuğu Artois Cadde’nin “ev sıcaklığında” tasarlanan ortamı, misafirlerine ev konforu sunuyor. Başarılı şef Hazer Amani’nin ellerinden çıkan Türk ve Dünya Mutfağı lezzetlerinin yapımında taze malzemeler kullanılıyor.

AcademyTech kurucusu ve sektörün önde gelen kadın girişimcilerinden Şeyma Yıldız, yeni girişimi olan Artois’in öyküsünü şöyle anlatıyor: ‘Artois Cadde, ismini Fransa’da tarihi bir bölgeden alıyor. Kendine özgü kültürel özellikle taşıyan Artois bölgesi aynı zamanda yöresel edebiyatın ve sanatın canlandığı ilham verici bir bölge. Dünyaca ünlü ressam Vincent Van Gogh’un bir dönem eserlerine de ilham vermiş olan Artois, geçmişle günümüz arasında kültürel bir köprü kuruyor. Bu ilhamla yola çıktık ve İstanbulumuza misafirlerimizin kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri Artois Cadde’yi hayata geçirdik. Artois’i ister arkadaşlarınızla keyifli ve uzun vakit geçirmek için, isterseniz de yoğun iş temponuzu en konforlu şekilde yaşamak için tercih edebilirsiniz. Başta dünyaca ünlü başarılı şef Hazer Amani olmak üzere mutfak ekibimizin imzalarını taşıyan seçkin lezzetlerimizle, sizi ve dostlarınızı keyifli bir deneyim yolculuğuna davet ediyoruz’’

 

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın