Ant Grubu Rusya’da inşa ettiği otel için Accor ile el sıkıştı

Ant Grubu’na bağlı Ant Development’ın Rusya’nın başkenti Moskova’da inşa ettiği otel için Accor ile el sıkıştığı açıklandı.

Ant Development’ın, Moskova’nın Dorogomilovo bölgesinde inşa ettiği Poklonnaya9 projesi içinde yer alan otel için Accor Grubu ile anlaştığı açıklandı. Moskova’nın ilk ‘lüks life-style’ oteli olacağı belirtilen tesis, Accor’un SO/Hotels&Resorts markası ile işletilecek. Tesisin 2023 yılında hizmete girmesinin planlandığı açıklandı.

SO/Moskova’nın değişik restoranlar, barlar, cafe’ler, oturma salonları, ortak çalışma alanları, panaromik havuza sahip yoga ve fitness salonlarından oluşan spor merkezi ve spa gibi ünitelerinin hem otelde konaklayanlara hem Poklonnaya9’da yaşayan ev sahiplerine ve hem de Moskovalılare açık olacağı ifade edildi.

ANT Development’ın Yönetici Ortağı Güven Dündar, iş birliği ilgili şunları söyledi:

“ANT Development ve SO/ Hotels & Resorts markası, modern lüks yaşantının ister bir otel odasında isterse bir rezidansta olsun, nasıl olması gerektiği konusunda çok benzer bir vizyona sahipler. En başından beri bizler, sadece komplekste yaşayanlara değil, tüm Moskova’ya, içindeki yeme-içme, eğlence ve dinlence mekanları ile hitap edecek ve şehrin sosyal dokusunun yeni çekim merkezi olacak bir mekan yaratmak istedik. SO/ Hotels & Resorts sadece bir otel markası değil. Adını taşıyan her bir mekan daimi olarak geri gelmek isteyeceğiniz mekanlar ve deneyimler yaratan özgün projeler olarak hayata geçirildi.”

Accor Grubu Rusya, Gürcistan, Ukrayna ve BDTCEO’su Alexis Delaroff ise, “Bizim lüks ve moda otel markamız olan SO/ Hotels &Resorts’un Moskova’ya ve ikonik yerler olan Kutuzovsky Prospect ve Poklonnaya Gora’ya gelmesinden çok memnunum. Avant-Garde tasarım özellikleri ve güncel moda vurguları ile simgeleşmiş buluşma mekanlarına ev sahipliği yapan lüks bir otel markası olan SO/, orijinal Rus hissiyatına Fransız cazibesi ve üst seviye servis kalitesi katacaktır. Böylesi bir mekanın hem otel misafirleri hem de tüm şehir için çok önemli bir cazibe merkezi olacağına inanıyorum” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın