Anadolu’nun yöresel tatları Yöresel Lezzetler Festivali’nde!

Axis Kağıthane AVM, Türkiye’nin farklı bölgelerine ait yöresel lezzetlerin sergilendiği etkinliğe ev sahipliği yapıyor. 3 Eylül’de başlayacak ve 12 Eylül’e kadar devam edecek etkinlik AVM’nin -1’inci katında gerçekleşecek. Yöresel Lezzetler Festivali’nde; peynir çeşitlerinden kuruyemişe, pestilden zeytine pek çok ürünün satışı yapılarak Anadolu’nun geleneksel tatlarının tüm örnekleri Axis Kağıthane AVM ziyaretçileriyle buluşacak.

Axis Kağıthane AVM, sosyal ve kültürel aktiviteleriyle her yaştan ziyaretçisine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. 3 -12 Eylül tarihleri arasında Axis Kağıthane AVM’de Yöresel Lezzetler Festivali başlıyor.

AVM’nin -1’inci katında gerçekleşecek festivalde birbirinden lezzetli enfes ürünler, yemekleri süsleyen baharatlar ve tadına doyulmaz meşhur tatlıların yer aldığı pazarda sunulan sayısız lezzet, Türkiye’nin kadim coğrafyalarından gelerek İstanbul’un göbeğinde sergileniyor. Yöresel Lezzetler Festivali Axis Kağıthane AVM’de geleneksel lezzet tutkunlarını bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın