Accor Grubu’nun yeni oteli The Artisan Istanbul Mgallery İstanbul’da açıldı

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor Otel Grubu, farklı segmentlerde dünyaca ünlü otel markaları ve köklü geçmişiyle Türkiye’deki yatırımlarını sürdürürken, 11 Kasım 2020 itibariyle, “sanata değer veren” yönüyle öne çıkacak yeni M Gallery otelinin kapılarını Gümüşsuyu’nda açtı.

Büyüleyici Boğaz manzarasıyla konukları otelin hemen her köşesinde sanat eserleri, tablolar ve heykellerle karşılayacak The Artisan Istanbul Mgallery genç tasarımcıları destekleyecek projeler planlıyor.

Avrupa’nın en önde gelen otel zinciri Accor Otel Grubu, farklı sektörlerde deneyimi ve köklü geçmişiyle Türkiye’deki yatırımlarını sürdürürken, sektörde sanata ve sanatçıya verdiği değerle tanınan MV Holding’le gerçekleştirdiği iş birliğiyle yeni MGallery otelinin kapılarını 11 Kasım 2020 tarihi itibariyle Gümüşsuyu’nda açtı. Yeni MGallery oteli “sanata değer veren” yönüyle ortaya çıkacak.

Zarif “Art Nouveau” izleri

MGallery Gümüşsuyu otelinin mimarisi de iç mimarın otelin bulunduğu semt olan Beyoğlu’nun yıllarca sanata ve sanatçıya ev sahipliği yapan geçmişinden ve bölgenin taşıdığı “Art Nouveau” izlerinden ilham alarak tamamladığı dekorasyonla oldukça stilize ve güzel sanatlar duygusu veren zarif “Art Nouveau” izleri taşıyor. The Artisan Istanbul Mgallery, hepsi teraslı 2 adet şehir, 2 adet Boğaz manzaralı olmak üzere toplam 4 süit ve şehir ve Boğaz manzaralı 132 odayla hizmet verecek. Büyüleyici Boğaz manzarasıyla lokal lezzetler sunan Teras restoranı Madam Niça ve şık bir bistro olarak hizmet verecek Lobby Bar Art&Kitchen sadece otel misafirlerini değil şehirdeki tüm misafirlerini bekliyor. Art & Kitchen, sanat dolu ortamında misafirlerini ağırlarken, Madam Niça akşam buluşmalarının uğrak yeri olacak.

Her köşede sanat

The Artisan Istanbul MGallery, MV Holding’in yerli ve yabancı sanatçıların eserlerini topladığı sanat koleksiyonunu otel içinde lobi ve koridorlarda sergilerken, otel hemen her köşesinde sanat dokusunu hissettirecek The Artisan Istanbul MGallery, sanat eserleri, tablolar ve heykellerle misafirlerin karşılarken, genç tasarımcıları destekleyecek projeler de planlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın