Yılbaşı kutlamasının en lezzetli ve keyifli adresi: Grand Hyatt İstanbul

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Harbiye’de yer alan Grand Hyatt İstanbul, özel olarak hazırladığı menüleri ile hem Noel hem de yeni yıl gecesini sevdikleriyle şık bir sofrada, keyifle geçirmek isteyenleri bekliyor. Grand Hyatt İstanbul, dünya mutfaklarından seçkilerle hazırladığı menülerinde 2022’e keyifli, eğlenceli ve lezzetli bir başlangıç sunuyor.

Grand Hyatt İstanbul, Noel ve yılbaşına özel hazırladığı birbirinden güzel menüleri ve programlarıyla, 2022 yılına sevdikleri ile birlikte eğlenerek girmek isteyen misafirlerini bekliyor. Hem Noel gecesi olan 24 Aralık’ta hem de 31 Aralık yılbaşı akşamında Suami Ramirez ve Orkestrası sıcacık Latin rüzgarları estirirken, 34 Restaurant’ın hem göze hem damağa hitap eden zengin açık büfesi eğlenceye lezzet katacak.

Grand Hyatt İstanbul’da yılbaşı kutlamasına canlı müzik performansı eşlik edecek

24 Aralık akşamı 34 Restaurant’da düzenlenecek Noel yemeğine canlı müzik ve geleneksel İngiliz yemekleri eşlik edecek. 31 Aralık Cuma günü ise yılbaşı kutlaması Mezzanine Lounge’da gerçekleştirilecek yeni yıl resepsiyonuyla başlayacak. Resepsiyon Piyanist Aslı Güral’ın şarkılarıyla renklenecek. Ardından saat 20.00’den itibaren 34 Restaurant’da devam edecek yılbaşı programına, Suami Ramirez ve Orkestrası gece boyunca Lokal, Latin ve Jazz melodileriyle eşlik edecek. Bir yılbaşı klasiği olan kestaneli ve iç pilavlı bütün yılbaşı hindisinin yanı sıra karides, mavi yengeç ve ıstakozdan oluşan deniz mahsulleri, taze el yapımı makarnalar, ızgara et çeşitleri, döner, sushi büfesi, mezeler, Ege otları ile salatalar, uluslararası tatlı çeşitleri, en sevilen Türk tatlıları ise açık büfenin öne çıkan lezzetleri.

Grand Hyatt İstanbul yılbaşı eğlencesi 1 Ocak günü de 12.00-15.30 saatleri arasında Meral Turan Quartet’ın canlı performansı eşliğinde yeni yıl brunch’ıyla devam edecek.

Yılbaşı gala yemeğinin lokal alkollü içecekler dahil fiyatı kişi başı 100 Euro, Noel yemeğinin 70 Euro. 0-6 yaş minik misafirler için ücretsiz olan program, 6-12 yaş için yüzde 50 indirimli. Zengin menüsü ve soft içecekleriyle yeni yıl brunch’ının kişi başı fiyatı ise 40 Euro.

Yeni yıl kutlamasını evlerinde geçirecekleri de unutmayan Grand Hyatt İstanbul, içerisinde kestaneli iç pilav, kızılcık şurubu ve ızgara sebzelerin yer aldığı 975 TL’lik fiyatıyla 6 kişilik bir yılbaşı hindisi sipariş menüsü hazırladı.

Sosyal Medya'da Paylaşın