Ünlü Şefler Emre Şen ve Osman Sezener The Bodrum EDITION Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Bodrum’un popüler destinasyonu The Bodrum EDITION, “4 Hands Dinner” konseptini Kitchen’a taşıdı. Ülke çapında tanınan şef Osman Sezener ve sevilen otel Casa Lavanda’nın şefi Emre Şen, 8 Ağustos Salı akşamı ilk kez bir araya gelerek hazırladıkları özel menü eşliğinde konuklara unutulmaz bir gastronomik deneyim yaşattı. Yoğun ilgi gören ‘’4 Hands Dinner Casa Lavanda at Kitchen’’ ünlü şef Cihan Kıpçak & Elif Doğmuş Kıpçak gibi sanat, cemiyet, medya ve iş dünyasının önemli isimler katıldı.

Yeni jenerasyon lüks anlayışının Bodrum’daki en popüler destinasyonu The Bodrum EDITION, yaz sezonunda başlayan ve büyük ilgi ile karşılanan ‘’4 Hands Dinner’’ konseptinde bu kez şef Emre Şen’i ağırladı. Aile işletmesinde kendi yetiştirdiği ürünler ile hazırladığı ‘’Fine Dining’’ tabaklarla adını duyuran, Casa Lavanda’nın başarılı şefi Emre Şen ile Anadolu mutfağını başarıyla yorumlayarak hazırladığı yenilikçi ürünlerle ülke çapında ses getiren Osman Sezener ilk kez Kitchen’da bir araya gelerek konuklara özel bir menü hazırladı. İki başarılı şefin ortak çalışması ile ortaya çıkan tabaklar konuklara benzersiz bir gastronomi deneyimi yaşattı. 8 Ağustos Salı akşamı gerçekleşen ve yoğun ilgi gören ‘’4 Hands Dinner Casa Lavanda at Kitchen’’ davetine Deniz Marşan, Gözde Aksoy, Murat Kazancıoğlu, Metin Eroğlu & Nelly Ilyasova ve ünlü şef Cihan Kıpçak & Elif Doğmuş Kıpçak gibi sanat, cemiyet, medya ve iş dünyasının önemli isimler katıldı.

The Bodrum EDITION Hakkında

The Bodrum EDITION, Bodrum yarımadasının Batı ucundaki Tilkicik koyunda, Bodrum Kalesi ve Bodrum Amfitiyatrosu’na birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor. Otelde Ege Denizi manzaralı, bazıları ise özel havuzlu, balkonlu ve bahçeli 108 oda, süit ve villa bulunuyor. Modern teknoloji ile donatılmış, içerisinde bir kuaför salonu, Türk Hamamı ve spor merkezi barındıran SPA’sı ile ziyaretçilerine kendilerini şımartabilecekleri birçok imkan sunuluyor. The Bodrum EDITION’da öğleden sonra sonsuzluk havuzunda rahatladıktan sonra özel kabinlerin yer aldığı iskeleye sahip özel beach club’a erişim var. Oteldeki yenilikçi yiyecek ve içecek noktaları arasında 2 adet bar, koya bakan gurme restoran, bir gece kulübü ve Latin Amerika mutfağının yanı sıra geleneksel lezzetlerin sunulduğu ve Japon esintili menüsüyle iddialı restoranlar yer alıyor. Ayrıca otelde toplantı stüdyoları, balo salonu ve toplantı odası dahil olmak üzere 1.200 metrekarenin üzerinde kapalı ve açık toplantı ve etkinlik alanı mevcut.

Sosyal Medya'da Paylaşın