The Bodrum EDITION 19 Nisan’da Sezonu Açıyor!

Yeni lüks anlayışının Türk Riviera’sındaki temsilcisi The Bodrum EDITION, 19 Nisan Cuma günü 7. sezonu için kapılarını açıyor.

Ege Denizi’nin en güzel koyunda yer alan, zamansız ve zarif mimari tasarımıyla büyüleyen odaları, süit ve ”The Villa”dan oluşan geniş kompleksinde 3 gurme restoran, bar, gece kulübü, Beach Club, sonsuzluk havuzu, SPA bulunan lüks butik otel The Bodrum EDITION, benzersiz yaz tatili deneyiminiz için ilham verici olanaklar sunuyor. 

Geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören etkinlikleri ve yeni projeleriyle bu yaz da ses getirecek olan The Bodrum EDITION; Michelin yıldızlı şeflerin Bodrumdaki buluşma noktası olarak gastronomi alanındaki iddiasını en üst seviyeye taşıyor. 19 Nisan’da kapılarını açacak otel Londra’da spor ve sağlıklı yaşam sektörünün öncüsü ve dünya standartlarındaki antrenörleriyle benzersiz bir spor deneyimi sunan BXR London ile Mayıs ayında sıra dışı bir fitness ve sağlıklı yaşam programı ile yeni sezona sporseverlerle start veriyor. Bu sezon da yine özel sanat projeleri ve The Bodrum EDITION ile özdeşleşen eğlenceli yaz partileri ise sezonun heyecanla beklenen diğer etkinlikleri olarak başrolde olacak.

Michelin yıldızlı şeflerin Bodrum’daki buluşma noktası 

The Bodrum EDITION’ın imza açık hava restoranı BRAVA, yeni konsepti ile İtalyan esintilerini Bodrum’a taşıyor. Bu yılın büyük gastronomi sürprizi olan ve BRAVA By Stefano Ciotti” adıyla yenilenen BRAVA, dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şef Stefano Ciotti yönetimindeki mutfağı ve yenilenmiş seçkin menüsüyle konuklarına yepyeni bir gastronomi deneyimi yaşatacak. Rimini doğumlu İtalyan şef, 2010 yılında aldığı kişisel Michelin yıldızını sayısız prestijli ödülle taçlandırdıktan sonra Pesaro Sahili’ndeki Nostrano By Stefano Ciotti isimli restoranıyla 2017 yılından 2024 yılına kadar 7 yıl boyunca Michelin yıldızını koruyarak İtalya’nın ve dünyanın sayılı şefleri arasında yer alıyor. Bu yaz ise BRAVA By Stefano Ciotti adıyla yenilenen The Bodrum EDITION’ın imza açık hava restoranında kendisi gibi İtalyan mixologist, sommelier, sous chef ekibiyle birlikte birbirinden özel tatlara imza atacak.

Ünlü şef Osman Sezener yönetimindeki KITCHEN geleneksel lezzetler arayanların Bodrum’daki favori buluşma noktası olmaya devam ediyor. 2024 yılında Michelin yıldızına layık görülerek popülerliğini artıran restoran yeni sezonunda konuklarına benzersiz lezzetler sunmaya devam edecek. Sezener’in otelin bahçesinden ve yerel çiftliklerden topladığı en iyi malzemelerle hazırladığı özel menüsü, farklı bir alternatif sunarken Ege’nin en özel lezzetlerini yaz boyunca özel menüler eşliğinde sunacak.

Gündüzleri daha rahat, akşamları ise daha eğlence odaklı olan sahil restoranı Morena’da ise İstanbul’un ünlü Asya Mutfağı INARI, INARI Kujira ile bu yaz yine Japon esintili menüsüyle konuklarını ağırlamaya devam edecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın