Six Senses Spa Kaplankaya, kış terapileri ile yeni yıla taze bir başlangıç

Six Senses Spa Kaplankaya, kış sezonuna özel yenilenme ve tazelenmeyi hedefleyen kişiye özel terapileri ile misafirlerini bekliyor. Kış aylarında daha sağlıklı bir zihin ve bedeni hedefleyen uygulamalar Longevity, Detoks, bağışıklık güçlendirme, fitness, kilo kontrolü, mindfullness, yoga, uyku ve stres azaltma konuları üzerine yoğunlaşıyor.

Condé Nast Traveller ve World Luxury Hotel & Spa Awards tarafından; dünyanın ve Avrupa’nın en iyi otelleri arasında gösterilen  Six Senses Kaplankaya, misafirlerini yıl boyunca sürecek Ege Rüyasını paylaşmaya davet ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi, yeni yılda daha sağlıklı, dingin, huzurlu bir başlangıç için Six Senses Spa Kaplankaya bağışıklık sistemini güçlendiren ve vücudun direncini arttıran uygulamalarıyla dikkat çekiyor. Senses Spa Kaplankaya tarafından kış aylarına özel olarak hazırlanan terapiler kişiye özel uygulamalarla fark yaratıyor. Six Senses Kaplankaya’nın imza terapi serisi Longevity ile sağlıklı, uzun ve mutlu bir yaşam için misafirleri merkezin doğasıyla sarmalayan eşsiz uygulamalar sunuluyor.

Dünya çapında ünlü bütünsel wellness deneyimi ve seçkin mimarisi ile fark yaratan Six Senses Spa Kaplankaya, enerji yükseltme, zihinsel odaklanma ve beden-ruh sağlığını ana eksene alan terapilerle fark yaratıyor. Kişinin sağlık durumunu belirlemeyi hedefleyen Wellness analizleri ile başlayan program; hücresel bazda yenilenmeyi amaçlayan Cellgym, nefes egzersizleri, Dorelal Singh ile Yoga terapileri, uyku takibi, imza masajlar ve doğada yürüyüş programlarıyla pozitif enerji yüklemesi yaratıyor. Six Senses Kaplankaya Executive Chef’i John Bakker ve Head Chef Ahmet Özuçucu’nun gustosu ile hazırlanan taze, yerel ve sağlıklı mutfak terapilere eşlik ediyor.

Türkiye’de ilke imza atan programlar

Six Senses Spa Kaplankaya’nın kış programında, bedensel yenilenmeyi hedefleyen detoks programlarına ek olarak; bağışıklık güçlendirme, fitness, kilo kontrolü, mindfullness, yoga ve uyku- stressiz yaşam konularına odaklanan programlar alanında dünyaca uzman terapistler eşliğinde misafirlerle buluşuyor.

Türkiye’de bir ilk olan Holistic Anti-Aging, Weight Management  ve BODPOD’nin yanı sıra, Wellness Screening gibi vücut analiz uygulamalarıyla Türkiye’nin ve Avrupa’nın en gelişmiş SPA alanına sahip olma özelliği taşıyan Six Senses Kaplankaya, Yoga, Fit, Uyku programları,  Kilo kontrolü, Detox ve Mind Detox, Boost Immunity, Mind Your Brain, Love Your Heart, Muscle Recovery ve Back Pain Relive gibi programlara ek olarak; Watsu, Dreamcatcher, Emotional Detox gibi bütünsel terapileri Six Senses Kaplankaya’nın 10 bin metrekare üzerine kurulu 38 farklı terapi odasında deneyimleme imkanı sunuyor. Six Senses Kaplankaya kendini yenilemek ve doğa ile yeniden bütünleşmek isteyen misafirleri Bodrum’un en huzurlu ve dingin dönemini birlikte keşfetmeye davet ediyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın