Shangri-La Bosphorus İstanbul Genel Müdürü TJ Joulak, Yılın Genel Müdürü Olmaya Aday Gösterildi

Dubai merkezli Golden Tree Events Organizing and Managing tarafından düzenlenen International GM Awards, dünya genelindeki konaklama endüstrisindeki genel müdürler için en prestijli ödüllerden biri olarak kabul ediliyor. Ödüller, dünyanın her yerinden konaklama sektöründeki en etkili ve çalışkan genel müdürleri seçmeyi hedefliyor. Shangri-La Bosphorus Istanbul’un Genel Müdürü TJ Joulak, 2022 yılında bu kıymetli ödül için aday olarak seçildi. 

Adaylıkla ilgili görüşlerini, “International GM Awards’da Yılın Genel Müdürü olarak aday gösterilmekten mutluluk duyuyorum. Shangri-La ailesinin bir parçası olarak uzun yıllar bana çok değerli tecrübeler kazandıran roller üstlendim, bu süre zarfında biriktirdiğim harika anılarım var. Misafirlerimize ekibimizle birlikte gerçek bir Asya misafirperverliği sunmak benim için heyecan verici bir yolculuk. Bu harika ekibe bu yolculukta liderlik etmek ve bu uluslararası ödül tarafından tanınmak benim için bir onur” sözleriyle belirtti.

International GM Awards web sayfası üzerinden gerçekleşen International GM Awards, 25 Ekim’de oylama sürecinin bitimini takiben 31 Ekim’de final jüri kararı açıklanarak ödüller sahiplerine kavuşacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın