Restoranlar için Eğitim Platformu Yemeksepeti Akademi, 1 Yaşında

Yemeksepeti iş ortaklarının ticari büyümelerini ve operasyonel süreçlerini daha rahat yönetmelerini sağlamayı amaçlayan dijital eğitim platformu Yemeksepeti Akademi, ilk yılında 40 bini aşkın restorana ulaşarak birinci yaşını kutluyor.

Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti tarafından, iş ortaklarına daha fazla verimlilik ve büyüme konusunda yol gösterirken, dijitalleşme süreçlerine katkı sağlamayı amacıyla kurulan eğitim platformu Yemeksepeti Akademi, ilk yılını doldurdu.
Yemeksepeti bünyesinde yer alan tüm iş ortaklarına açık olan platformda yer alan eğitim programlarına bugüne kadar 40.538 restoran aktif olarak katılım gösterdi.
Canlı yayın, doküman ve video eğitimleriyle üye iş ortaklarına ulaşan Yemeksepeti Akademi’de konular, sistem kullanımından satış artırma tekniklerine kadar geniş bir yelpazede yer alıyor.

Yemeksepeti Akademi’de 104 canlı yayının yapıldığı ve ortalama 9.360 dakika canlı yayın eğitiminin verildiği 2022 yılında, 5.011 iş ortağının katıldığı eğitim değerlendirme anketinde ortalama başarı puanı 5 üzerinden 4,61 olarak gerçekleşti.
2023’te iş ortakları ile yüz yüze eğitimler, workshoplar ve özel konuklu podcast serilerine başlayacak olan Yemeksepeti Akademi, ikinci yılında yine on binlerce iş ortağının işletmelerini büyütmelerine yardımcı olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın