Nespresso’nun en yeni makinesi “Atelier” ile tarz yaratan kahveler…

Modern ve minimal çizgileri ile Nespresso’nun yenilikçi tasarım anlayışının en yeni üyesi “Nespresso Atelier” Türkiye’de…

Nespresso makine ailesinin son üyesi “Atelier”, sadelik ve fonksiyonelliği sıradışı tasarımla buluşturuyor. Nespresso Atelier’de sadece tek bir tuşla sıcak ve soğuk 9 farklı kahve yapılabiliyor. Nespresso Atelier, 6 farklı tarife ilave Ristretto, Espresso ve Lungo olmak üzere ise 3 farklı içim şekli ile pratik kahve keyfini evlere getiriyor.

Sütlü kahve severler artık Nespresso Atelier ile evlerinin rahatlığında, barista ustalığında hazırlanan sütlü kahvelerin tadını çıkarıyor. Makinenin önüne entegre edilerek buhar ve çırpma özelliklerini fincanın içinde yapabilen, yenilikçi ve kolay temizlenebilir süt köpürtücüsü ile Nespresso Atelier, sütlü kahve tariflerini fincanda pratik bir şekilde köpürtmeyi sağlıyor. Fincanda benzersiz Nespresso sütlü tarifler için inek sütü haricinde yulaf, soya ve badem gibi bitkisel sütlerle de nefis tarifler hazırlamak mümkün.

İster sıcak ister soğuk, Nespresso Atelier ile kendi kahve ve sütlü tariflerinizin ustası olmak elinizde. Yenilikçi buhar ve köpük teknolojisi ile tariflerinizi tek bir tuşla hazırlayıp, kahvenizle tarzınızı yaratın.

Nespresso Atelier; Cappuccino, Latte Macchiato, sıcak ve soğuk süt köpüğü, gerçek çikolatadan yapılan bir Mocha da dahil olmak üzere Ristretto, Espresso ve Lungo alternatiflerini kapsayan üç farklı kahve seçeneği sunuyor. Nespresso’nun imzasını taşıyan ve farklı teknikler ile hazırlanan bu nefis kahveler, sahip oldukları farklı notalar ile kahve tutkusunu bir üst seviyeye taşıyor. Sade ve trend tasarımıyla da dikkat çeken Nespresso Atelier, kahvede tarz yaratan ilhamlar veriyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın